Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor féltékeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor féltékeny vagyok mikor a barátnőm más pasikkal beszél. Megbeszéltük sokszor hogy semmi okom a féltékenységre mert ők csak barátok. De mégis motoszkál ez a dolog a fejembe mit tegyek? hogy probáljam magam megnyugtatni?

Figyelt kérdés
és mi elvileg titkoljuk a kapcsolatunkat szóval nagyon nehéz így...
2010. jan. 2. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha nem bízol meg benne,akkor neked nemvaló senki...

egy egészséges féltékenység van mindenkibe,de ne ess túlzásokba,miért titkoljátok???

2010. jan. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem saját magadba nem bízol. Ha úgy érzed hogy mindent megteszel azért hogy boldog legyen, akkor nyugodtan hátradőlhetsz, mert nem fogja csak úgy eldobni. Kevés a rendes ember, így a csajok megbecsülik azokat a pasikat, akik odafigyelnek rájuk és boldoggá teszik őket.

Szóval vagy tedd oda magad, vagy ne görcsölj hülyeségeken :D

2010. jan. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
(kom 2 nek)=én szerintem mindent megteszek érte...mikor elsőnek csókolóztunk akkor is előtte megkérdeztem te biztos vagy benne mert ha nem nem erőltetem..és ha valami ilyesmi van mindig felteszem a kérdést...mert nem akarom hogy kényszerböl csinálja...(kom 1 nek) = azért tiktokjuk mert valahogy senki se értené meg mindkettönket más embernek hisznek...és mindig kibeszélnének a hátunkm mögött...cikiznének..mikor még nem volt semmi..csak barátkoztunk akkor is kaptuk ezeket..szoval ezért titkoljuk
2010. jan. 2. 14:13
 4/4 A kérdező kommentje:
megbízok benne mert ö is mondta hogy csak barátok...és beszélgetnek..
2010. jan. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!