Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a buszsofőrö...

Mi a véleményetek a buszsofőrökröl? Barátnők, feleségek hogyan "bírják" a folytonos utazásokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Mármint a sofőrök párjai hogy viselik, hogy a férjük/barátjuk egész nap vezet? Az is munkahely, mint minden más, a buszsofőr sincs kevesebbet a családjával, mint egy átlag melós.
2011. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szex mániás ilyen egyszerű a történet, innentől nincs is miről beszélni.
2011. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Három éve vagyunk együtt. Megerőltető minden szempontból a buszsofőrök élete (a családjuknak sem könnyű). Hajnaltól éjszakába nyúlóan részt kell venni a forgalomban, ott a sok utas, vannak aki idiótán viselkednek, míg a többi forgalomban résztvevő sem mindig tartja be a közlekedési szabályokat. Hibázni nem lehet. Teljes odaadással lehet csak ezt a munkát végezni.Nincs ünnep, hétvége, stb.
2011. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező olyan buszsofőrökre gondolt, akik pl. külföldre buszoznak, ott vannak egy hetet, majd hazajönnek, és utána ugyanez. Például utazási irodák buszos útjain.
2011. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kicsit OFF, az én párom taxis.


Elég nehezen viselem, többnyire éjszaka dolgozik, így reggel, amikor én ébren vagyok, ő alszik. Aztán felkel, eszünk, kicsit beszélgetünk, de például ritkán megyünk bárhová is, mert várja a munka... Sokszor hajnalban hazaér, alszik kora délutánig, és hogyha olyan a helyzet, ( pl: Forma1, Sziget, vagy valami nagyszabású rendezvény) megy, mert munka van.

A pénzzel nincs gondunk, csak keveset vagyunk együtt, és ez rossz :(

2011. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját példámból tudom,hogy nem egyszerű.Akkor érek haza,amikor a párom már alszik és mikor elmegyek,még alszik(nem azért mert lusta,hanem azért mert nagyon korán indulok és nagyon későn végzek)

És van benne valami,hogy az ember kevesebbet van a családjával,mert pl.nincs karácsony,nincs hétvége,amikor az átlag ember otthon van,akkor én tuti dolgozok.

De van jó oldala is,bár az persze nincs össze függésben a családdal.Erre felénk(kis elhagyatott falu)ahonnan indulok,megbecsülnek nagyon az emberek,sokszor kapok sütit,csokit,szezonális zöldségeket,gyümölcsöket egy pár szemet.Jól esik,hogy elismerik,megbecsülik a munkámat.

Az is biztos,hogy ez teljes embert kíván,én inkább sofőr vagyok mint családos ember.A pénz az nem több,mint máshol,mondjuk 3 műszakban,de én egész éjszaka pl nem dolgozok(max. hajnali egy órára otthon vagyok,de az a legrosszabb eset és ritkán van)Ez nem egy munka,ez egy hivatás.Össze sem lehet hasonlítani semmi mással.

2011. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt buszsofőr párom, de szerintem összetettebb ez kérdés, mert nem mindegy, hogy milyen útjai vannak pl. hogy helyi járaton utazik menetrend szerint, vagy cégekhez szállít dolgozókat + egyéb kirándulások.

Az én expárom az utóbbit csinálta, reggel korán kelt, kb. 8:30-ra ért vissza, épp volt idő egy reggeli puszira, ami után én mentem dolgozni. Délután meg vitte haza a munkásokat, ekkor kb. egyszerre értünk haza, így a hétköznapokban nem jelentett problémát.

Nekem inkább a nyár volt nehéz, amikor többször el kellett mennie hetekre, külföldi nyaraltatásokra + fesztiválokon dolgozott. Így nyáron sokat voltunk egymástól távol.

Jó oldala volt, hogy nagyon ritkán bár, de egy-egy útra el tudtam menni vele (belföldön), ha volt hely a buszon. Összességében nem volt zavaró, mondom, csak a nyarak voltak kicsit nehezek. Viszo

2011. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt buszsofőr párom, de szerintem összetettebb ez kérdés, mert nem mindegy, hogy milyen útjai vannak pl. hogy helyi járaton utazik menetrend szerint, vagy cégekhez szállít dolgozókat + egyéb kirándulások.

Az én expárom az utóbbit csinálta, reggel korán kelt, kb. 8:30-ra ért vissza, épp volt idő egy reggeli puszira, ami után én mentem dolgozni. Délután meg vitte haza a munkásokat, ekkor kb. egyszerre értünk haza, így a hétköznapokban nem jelentett problémát.

Nekem inkább a nyár volt nehéz, amikor többször el kellett mennie hetekre, külföldi nyaraltatásokra + fesztiválokon dolgozott. Így nyáron sokat voltunk egymástól távol.

Jó oldala volt, hogy nagyon ritkán bár, de egy-egy útra el tudtam menni vele (belföldön), ha volt hely a buszon. Összességében nem volt zavaró, mondom, csak a nyarak voltak kicsit nehezek.

2011. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok sofőr és a párom se az, rengeteget utazok busszal, mert 2 város közt ingázom napi szinten. Ijesztő látni, hogy ha pénteken bent maradok egyetem után bulizni, ugyanaz viszi haza az utolsó buszt, akivel reggel fél 7-kor bejöttem. Biztos nem könnyű, rengeteg a b*nkó utas (már bocsánat), és nagyon oda kell figyelniük, hogy ne legyen baleset. Nekem biztos gyomoridegem lenne, ha a párom egész nap vezetne.
2011. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, véletlenül kétszer küldtem el... :)
2011. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!