Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a buszsofőrö...

Mi a véleményetek a buszsofőrökröl? Barátnők, feleségek hogyan "bírják" a folytonos utazásokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én párom villamost vezet. Igaz, hogy városon belül marad, de így is rossz.

Hajnalban kelünk- értsd akár már hajnali 3előtt-mire hazaér fáradt és miután evett már fekszik is vissza pihenni. Miután felkelt alig marad időnk egymásra, mert már készülünk is a lefekvéshez-van hogy már 9előtt ágyban vagyunk.

Nem mondom, hogy fizikailag megerőltető, mert nem az, inkább abban fárad el,hogy végig nagyon kell figyelnie. Sok a szabálytalan autós, vagy épp gyalogos.

Az sem utolsó dolog, hogy egy nap alatt több utas is őt szidja, még ha nem is tehet dolgokról pl kimaradt egy járat, nincs elég hely , nem indították időben, valaki a sínekre parkolt és várni kell, vagy ha lerobban a villamos.

Én attól féltem csak, hogy egyszer besokall. Azt mondja nem érdekli ki mit mond, nem is figyel rá, de tudom, hogy rosszul esik neki.

2011. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk megjegyezném hogy a kamionosok 2x annyit mennek.
2011. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem az ocsem sofor, kulfoldon van napokig, sokszor hetvegen is. Amikor osszejott a baratnojevel azt gondoltam: na szegeny csajszi, ezt kifogta. Aztam kiderult, hogy az O edesapja kamionos volt, kb. latta egyszer egy heten. Mondanom sem kell, hogy nagyon jol birja, mar egyutt vannak 6 eve:)
2011. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!