Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtok ilyet a barátaitokna...

Elmondtok ilyet a barátaitoknak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

pl.:Hogy éppen vnap az újját dugta fel a s...tekbe?


Párom mondta hogy a haverja és a haverja barátnője mesélte neki hogy amikor a csaj éppen fogat mosott a pasi,odamnet és feldúgta az újját a s..ébe.Mondtam neki hogy büszkék lehetnek magukra hogy ilyeneket elmondanak(amúgy nem ismerem őket).+még mondtam vamit a nőre erre besértődött,pedig mindíg ő mondja hogy milyen a csaj(csak az nem d..ja meg aki nem akarja).De néha a nő egy szent,ha mondok valamit rá.Ráadásul amúgy sem szeretem hogy ilyenekkel foglalkozik,hisz ha ilyennel foglalkozik akkor sosem lehet tudni mikor akaszkodnak rá a páromra(a nő barátnője is ilyen,hogy csalja mindenkivel a férjét).Most lehet én vagyok maradi,de szerintem csak rám tartozik hogy hogy, vagy éppen mit csinálok a párommal kettesben,nem?


2011. júl. 16. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én szívesen beszélek szexualitásról társaságban, abszolút nem feszélyez a téma.


Egyébként téged nem is ez zavar, hanem féltékeny vagy a csajra. De akkor miért nem ezt mondod?

2011. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem a kérdező attól fél hogy ez a dolog maga bejön a barátjának
2011. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hulye a parod hogy ilyeneket elmond Neked. A csaj bejon neki. Vagy volt resze benne vagy meg nem. Eszreveheted, mikor ugy megvedi. Tarsasagban jo ez a duma, ha orgyra keszultok, amugy tul sok informacio.
2011. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
biztos nem mondanék ilyeneket..mondjuk nem is csinálnék..:D
2011. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet a párod vágyik ilyen dolgokra,(ujjazás)te meg nem,de te féltékeny vagy a csajra az biztos,s valószinű a párodnak se közömbös a csaj ha így védi,lehet volt köztük már valami.
2011. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem beszélek a szexuális életemről, tudják úgyis, hogy van, de nem részletezni való, magánügy.

21/L

2011. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én nem szoktam ilyenekről beszélni legalábbis a saját szexuális dolgaimról a barátnőim viszont elég sokat mesélnek, én meghallgatom és nem is zavar ez téma.

A párod valószínűleg azért mondta,mert szeretné ha kipróbálhatna veled is ilyet, és te gondolom jól lehordtad mindennek ezt a csajt ez miatt így rosszul eset neki, hogy ilyen vagy és veled még álmában sem csinálhat ilyet.

2011. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző,és ezért van alegtöbb férle...,mert otthon nem kapja meg amit szeretne,mert sokan még a szexet is rossznak tartják,sajnos belelett nevelve sok nőbe,hogy fujj,csak a kölyökért szabad,minden undorító.Pedig szemérmeskedve állandó misziónáris pózban nem lehet jót szexelni.
2011. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a dolog csak a párra tartozik. Én pl. nem örülnék ha a férjem elmesélné az éjszakánk részleteit a haverjának. Csak ránk tartozik.
2011. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!