Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kimutatni az...

Miért nem tudom kimutatni az érzelmeimet?

Figyelt kérdés
Legyen szó párkapcsolatról vagy szimplán egy barátságról, olyan vagyok mint egy szikla. Képtelen vagyok mások tudtára hozni, mennyire sokat jelent nekem az illető. Egy kapcsolatom már rá ment erre, nem szeretnék ugyanebbe a hibába esni. Segítsetek, hogy mit tehetnék!
2011. júl. 16. 13:57
 1/8 anonim válasza:

Ezzel nem vagy egyedül.:)

Nem úgy kell, hogy eldöntöd, hogy most elmondod, mennyire sokat jelentenek neked. Csak próbálj megnyílni, hallgasd meg őket, és az is fontos, hogy lássák, hogy te is bízol bennük. Innentől hidd el, sokkal könyebb lesz minden. De szerintem az az igazi baj, hogy nem bízol az emberekben..

2011. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert vagy gyava vagy, vagy nem bizol bennuk vagy egyszeruen ilyen merev, huvos, savanyu termeszeted van.
2011. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szeretnék megfelelni minden elvárásnak, és talán ezért nyílok meg nehezebben, mert félek, hogy nem tudok?! A másik nagy problémám a testiség. A puszi, az ölelés nálam tabu, és ezen szeretnék változtatni!
2011. júl. 16. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj nem ismerlek igy nem tudom,hogy kiskorodban téged,hogy szerettek!?

Férjem sem nagyon tudja de ott az anyja ridegsége miatt van.

2011. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bennem is felmerült már, hogy talán a szüleim hatása, ugyanis a mi családunk nem az az érzelgős fajta. Szerintük ez nyáladzás... én viszont igényelném mindezt, és érzem, hogy a környezetem is felőlem!
2011. júl. 16. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen és már elegem van belőle, de te legalább belátod a hibádat és szeretnél változtatni rajta, ez sokat jelent!
2011. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A család, főleg a szülők hatása ez, mert ezt láttad. Az egyik barátnőm családjában is ez van. Az ilyen embereknek idő kell, talán évek is, hogy megnyíljanak, de ne aggódj, ha próbálkozol meg lesz az eredménye, csak adj időt magadnak! :)
2011. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a bátorítást! :)
2011. júl. 17. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!