Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem tudnám kimutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem tudnám kimutatni az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már, hogy valódi jégcsap vagyok. Van olyan is, aki úgy szólít éppen emiatt, hogy "kisasszony". Pedig ezek az emberek láttak már nevetni többször is. Bár az igaz, hogy még soha senki előtt nem sírtam, de nem hiszem, hogy emiatt lennék jégcsap. Sokszor van, hogy fáj valami, de nem hangoztatom, és nem kezdek el sírni. Nem beszélek senkinek sem az érzelmeimről, mert egyszerűen nem tudok, nem vagyok olyan, aki mindenkinek mindent elmond. De attól nem tartom magam érzéketlennek, de mások mégis azt gondolják rólam, hogy az vagyok.

Miért? Ennyire nem tudnám kimutatni, hogy mit is érzek valójában?


2011. júl. 12. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek mindent elmondani. Találj csak egy olyan igaz embert akivel mindent megoszthatsz, nem kell több csak egy, és hidd el hogy még te is jobban fogod érezni magadat és nem fog annyira zavarni hogy a többiek mit gondolnak rólad, mert te tudni fogod hogy nem igaz az amit mondanak.;)
2011. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, ha nem vagy nyávogós p.csa, aki mindenkinek elsírja minden baját, utána meg azon szenved, hogy kibeszélik.


Találd meg azokat akikben meg tudsz bízni, és nekik mutasd ki az érzéseidet, a többiekkel meg ne foglalkozz.

2011. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
Talán arra céloznak inkább, hogy olyan nemtörődöm vagy. Az érzelmeket nem muszáj a végletekben kifejezni. Annyi féle érzelem van, amiket megmutathatsz. Pl meglepődés, csalódás, mosoly, csodálkozás, szomorúság... stb. Ezek nem feltétlen olyan dolgok, amik úgymond "kiadnák" a valódi énedet, de sokkal emberibbnek tűnnél tőle a többiek szemében.
2011. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát azt te tudod mennyire nem tudod kimutatni az érzéseidet..

De ez nem arról szól hogy sírsz-e ha fáj valamid. Na mind1. Lehet kicsit jégcsapnak néznek igen. Amellet hogy sokan nagyon sokat beszélnek az érzéseikről és másokéról, nyitottak, sokszor a hallgatag és magukbafolytós emberek tűnnek érzéketlennek mások szemében.

2011. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is kb. ilyen vagyok, csak fiúként. Még a családtagjaimnak se nagyon szoktam a gondolataimat, érzéseimet kiteregetni, nemhogy másoknak.


28/f

2011. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!