Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változzak meg? A barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változzak meg? A barátomat zavarja h nem vagyok annyira bújós. Egyszerűen csak félek a csalódástól és emiatt félek kimutatni az érzelmeimet.

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok. és?? ha szeret így szeret,senki miatt ne változz meg
2010. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek.


20/F

2010. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem picit próbálkozhatnál azért azzal, hogy olykor, ha pl. átlagosnál is jobban kedveskedett neked, akkor meg-megölelhetnéd csak úgy spontán, lehet, hogy eleinte kissé erőltetett lesz, de jólesik neki, hogy a kedvében akarsz járni.

Értem én, hogy emancipunci-elv szerint "vagy így szeressen, vagy sehogy", de ez nem így működik. Ez egy kapcsolat, amiben két személyiség van jelen. Meg kell tanulni elfogadni egymást, ez igaz, de attól még igenis az a helyes, ha kicsit csiszolódtok egymáshoz is, különben vitákat szül az egész. Az hogy szereted, szerintem legfőképpen ebben a tettben tud megnyílvánulni: hogy kicsit engedsz, változtatsz egy-két szokásodon (az is lehet, hogy később majd azt mondod, hogy "de hülye voltam előtte" -vagy az ellentétje:) de emeberek vagyunk, hibákból (is) tanulunk.)

Attól még nem leszel más egyéniség, ha egy-két dolgon változtatsz.


Vagy ha valaki füvezik, akkor az le se szokjon, mert őt így fogadják el, vagy sehogy?

2010. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Te egy görcs vagy.
2010. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban vagy vagy nem? Ha igen, többet kell adni magadból a párodnak, mint egy idegennek. Ha nem, ne húzd az idejét.
2010. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!