Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Min változtassak, hogy ne...

Min változtassak, hogy ne legyek olyan mint ő? Nem szeretnék majd annyi idősen itt tartani.

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem most készül férjhez menni, 38 éves. A család sokszor leszólja a háta mögött, mert ő már szerintük öreg ahhoz hogy habos-babos, 150 fős lakodalma legyen. És én is elgondolkoztam rajta, hogy ha így haladok akkor majd én is erre a sorsra fogok jutni, hogy a 30-as éveim végén akarom majd bepótolni azt, amit jópár évvel ezelőtt kellett volna.


Milyennek kellene lennem ahhoz, hogy ne szaladjak ki az időből? Nem igazán vagyok népszerű a fiúk körében, és az unokatesóm szintén olyan volt mint én most...


2011. júl. 14. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Majd eljön az igazi ne aggódj!Az uncsid biztosan tudatosan maradt el a hàzassàggal.
2011. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát választ nem tudok adni, mert ugyanígy állok mint te. Megnéznek az utcán, meg majdnem mindenhol mert állítólag szép vagyok, még sincs évek óta senkim. Lassan beletörődök, hogy a legbunkóbb, nulla intelligenciával rendelkező nők is találnak társat én pedig egyedül vagyok és leszek is. Bár én még csak most fogok a 20 éveimbe lépni.
2011. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj az,ha valaki középkorúan megy férjhez/vesz feleségül valakit.Nem kellene a családnak leszólnia ezért.Te meg ne gondolj erre,csak járj társaságba,ne akarj megfelelni másoknak és hidd el..ha nyitott vagy és barátkozó típus,akkor lesz kapcsolatod.
2011. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj, ha most talált boldogságra? Én láttam már esküvői fotót, amin a menyasszony és a vőlegény 50 felett volt. A képen szép menyasszonyi ruhában(hosszú, ízléses) volt a menyasszony, a vőlegény is fess öltönyben, a naplementében fotózkodtak, egy kis utalás volt arra, hogy életük alkonyán ilyen boldogok. Nekem nagyon tetszettek ők is :)
2011. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha az unokatesod 20 evesen ment volna ferjhez, ugyanigy dobalnak ra a sarat. Ilyenek az emberek! Miert ne erdemelne meg, hogy olyan eskuvoje legyen, amit o eltervezett a parjaval? En huszonevesen hazasodtam. Ram meg sokan azt mondtak, hogy biztos terhes vagyok es csak azert hazasodok fiatalon. Persze ez nem volt igaz. Mindenkirol kitalalnak valami hulyeseget. Ahelyett, hogy orulnenek, hogy boldog, valami pletykat el kell inditani. Az ilyen emberek szanalmasak.


Nem azon mulik, hogy mikor mesz ferjhez, hogy nepszeru vagy-e a fiuk koreben, mert sok nepszeru lany keson megy ferjhez vagy nem a megfelelo emberhez. Nem az a lenyeg, hogy sok felszines ember vegyen korul, hanem az, hogy 1 legyen, aki az igazi.

2011. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gáz, hogy leszólnak emiatt egy 38 éves nőt. Ha egy 99 éves párról lenne szó, még megérteném a reakciót, na de egy 38 éves fiatal nő esetében?!

A házasság nem egy erőltetett dolog, legalábbis nem annak kellene lennie. Nézd meg hány olyan házasság megy tönkre ahol a felek 22 évesen házasodtak össze, látszólag minden rendben volt, mégis elváltak pár év múlva. Ez mivel jobb?


Legyél egyszerűen nyitott és ne görcsölj rá a házasságra, mert rettentően visszataszítóak azok a nők akik görcsösen férjet keresnek.

2011. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!