Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket tervezel nyugdíjas korodra?

Miket tervezel nyugdíjas korodra?

Figyelt kérdés

Én egész nap kelt tésztákat fogok sütni, és pont nem fog érdekelni ha 150 kg leszek és ezért 2 évvel korábban fogok meghalni, MEGÉRI XD

13/L


2011. júl. 17. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én utazgatni fogok végre.
2011. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sorozatokat nézek és sokat eszek:))
2011. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy megérem a 350 éves nyugdíjkorhatárt, - így nincs is mire terveznem.

Az nem esik jól, hogy mindezek ellenére egy életen át vonják a semmire a lóvét, de ez ellen nem tudok mit tenni, - és ezt tudja a kétes erkölcsű "politikai elitünk" is.

Mivel fiatal vagy, nem sorolom fel itt a jókívánságaimat.

2011. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én is biztosan sütnék, nagyon szeretem a süteményeket.

de aki vérzékeny, annál esélyes, hogy nem éli meg ezt a kort. :/

2011. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
A mire?
2011. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Színházba, moziba, kirándulni fogok járni, sütök-főzök, kötök, varrok majd.


14/L

2011. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tervezni? Miért terveznék bármit is? A jelennel foglalkozom.
2011. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg, a varrás: D 2 hét múlva érkezik meg életem első varrógépe, remélem rájövök a youtubeos videókból, esetleg még az újságokból, hogy hogyan is kéne: DD
2011. júl. 17. 13:38
 9/14 A kérdező kommentje:
Olyan érdekes, és sosem foglalkoztam a jelennel. Valahogy sosem érdekeltek a pillanatnyi örömök:D Talán ezért ettem 2 éve utoljára édességet. De felvételi előtt teljesen normális csak a jövőt tartani szem előtt, nem?: D
2011. júl. 17. 13:40
 10/14 anonim ***** válasza:

A családunkban átlag 60 év, mikor az emberek meghalnak,és 65 a jelenleg tervezett nyugdíjkorhatár.

Nem tervezek semmit.


Igazából kicsit inkább remélem, hogy soha nem leszek kisnyugdíjas, mert nem akarok csirkefarhátat enni, rettegni, hogy télen megfagyok, mellékállást hajkurászni, hogy enni tudjak, és azon gondolkodni, hogy a 8 gyógyszeremből melyik kettőt váltsam ki.

2011. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!