Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan, akinek az...

Van itt még olyan, akinek az apja állandóan, mindenkivel és mindért csak üvöltözik? Nyugdíjas, folyton itthon van.

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen normálisan kommunikálni a családtagokkal,1-2 mondat után már ordíbál leanyádpi**áz és lehűlyéz mindenkit(enyhén szólva).Szégyellem a szomszédok előtt,van mit halljanak nap mint nap .A háziorvos idegnyugtatót ajánlott neki,de apám szerint a doki sem normális,mert neki "semmi baj az idegeivel"...

Mit lehet kezdeni egy ilyennel??Tönkretesz mindenkit maga körul..


2011. aug. 13. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom néha én is szégyellem hogy meg ne hallják a szomszédok ahogy apám elküld a p*csába, és sorolhatnám ma pl egy késért küldött el a büdös p*csába és szó szót követett.. Én sem hagyom magamat azt hiszi rajtam tud főnököskődni.. de ez nem fog menni meg is mondtam neki.. Amúgy ő dolgozik és azt hiszi hogy mindenkinél jobb.. és mindenkit ócsárolni tud csak.
2011. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha keményfejű és nem hajlandó legalább megpróbálni egy enyhébb nyugtatót, akkor szerintem nem igazán lehet vele mit kezdeni. Csak azért mondom mert az én apám is ilyen volt. Akkor változott csak meg, mikor a viselkedése miatt leléptem otthonról, és azóta is nagy változásban van, de ehhez persze kell, hogy történjen valami megható. Pl.mikor még otthon voltam (a szüleim elváltak, apám nevelt engem meg az öcsémet, de soha nem nősült, meg ez a 14év alatt), akkor volt neki egy kissé nyugodtabb periódusa, mikor barátnője volt. Akkor boldog volt és semmi nem zavarta, nem ordibált, hanem nyugodtan kedvesen kommunikált mindenkivel.

Ebből gondolom, hogy apud mellé valami olyan társaságot(havert, jó rokont) kell keríteni, akivel megértik egymást és egy nagy beszélgetés után mintha kicserélték volna.Lehet, hogy nem jó a közérzete, elégedetlen az életével, és nem tudja ezt kontrolálni, ezért támad külvilágra, pedig épp arra van szüksége, hogy megértsék, helyeseljék, meghallgassák.

2011. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

nekem apósom iyen!mindenkibe a hibát látja,és mindenkivel kötekszik!

legszivesebben fejbe vágnám!!!

2011. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lelépnék én szívesen,azon is vagyok,de szégyellem a párom és családja előtt,hogy apám részéről semmiféle segítségre nem számíthatok,csak ül a pénzén,szinte semmire nem költ,ami a háztartáshoz kellene.Ha meg szólok,hogy bár kenyeret vegyen,elkezd üvöltözni.

Azt nem várhatom,hogy mindenben a párom szülei segítsenek.(az Ő szülei annyira másak,nekük normális,hogy mindenben segítik a gyermeküket,szépen beszélnek , ezért meg se értenék a helyzetet,szerintem elképzelhetetlennek tartják,hogy ilyen is létezik).

Anyukám szerint fiatal korában jelét sem mutatta ennek az énjének,családszerető,normális apuka volt.

2011. aug. 13. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen.
2011. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A párod szülei-mivel elmondásod szerint normálisak-biztos megértenék a szitudat.

A többség( direkt nem normálist írtam) nem üvölt minden nap. Ha apud ezt nem vágja akkor ott komoly a baj.

Lehet az unalom teszi. Rokkantnyugdíjas, vagy korkedveményes? Azt így levágom hogy fiatalabb mint 50év.

2011. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Lehet az unalom teszi"


Nehogy már az unalomra fogjuk a kultúrálatlan kiállhatalan viselkedést!

2012. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!