Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy 30-as éveiben járó férfi mindennap alszik délben? És nemcsak hétvégén, hanem hétköznap is.

Figyelt kérdés

És túl fárasztó munkát sem csinál, mivel reggel 6-7-kor kel, délben már itthon van, és délután is dolgozik 2-3 órahosszát. Ha meg itthon van, itthon sem csinál semmit.

Azt mondja, hogy nagyon fáradt. Hiába mondom, hogy menjen orvoshoz, ha ilyen fáradt, nem megy.


2011. júl. 17. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Azert alszik, mert koran kel. Delben sokan elalmosodnak.

En epp vakaciozok, ma csak a konyhaban tettem meg par apro dolgot, es megis olyan almosnak erzem magam, hogy esek le a szekrol.

Delben, kora delutan sokan elalmosodnak. Hagyd pihenjen.

Ha te nem vagy deltutani alvo, az nem jelenti azt, hogy masnak nem lenne szuksege ra.


26L

2011. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én 30-as éveimben járó nőként ugyanezt teszem. Magántanítok egész reggel, délelőtt, leszívja az agyamat, energiámat. Alszom egyet ebéd után, és újult erővel vetem bele magamat a délutáni, esti órákba. Én se takarítani járok haza délben. Másként nem s bírnám már a délutáni óráimat, annyira kimerülnék idegileg.
2011. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ava87 ***** válasza:
100%
Van, akinek nagy az alvásigénye. De lehet, hogy vérszegény például, szóval nem ártana egy kivizsgálás.
2011. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
Vashiány lehet..vagy pedig nincs más kifogása.Szerintem kicsit szánalmas.
2011. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Ez durva.Korán kel?Az én férjem igen,4-kor.És délután 5 mire itthon van,utána kimegy,rotál,vagy fűkaszál,metsz,vagy fűvet nyír,és este 9-nél hamarabb nem vagyunk ágyba.Soha nem hallottam,hogy fáradt lenne,pedig még a munka után a gyerekeinkkel is játszik.

Szerintem vashiányos.

2011. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

13:57es: Te ferjed ejjel kell, nem koran.

Meglehet hogy vitaminhianya van, nem art elmenni az orvoshoz, de van aki konnyebben farad.


Elso voltam

2011. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolso,

Kar osszehasonlitani a Te ferjedet, ezzel a ferfivel.. Lehet, sot biztos oneki nem kell fuvet vagni, rotolni, stb. Ha nem kell, miert ne pihenjen. Nem robot hanem ember.

2011. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Dél körül, főleg ebéd után, nagyon sokan aludnának, vagy legalább szunyókálnának 1-1,5 órát, ha lenne rá lehetőségük. Ha neki van, és él vele, akkor szerencsés ember.

Azt, hogy otthon nem csinál "semmit", fejtsd ki bővebben. Ha arra gondolsz, hogy az ebéd utáni szieszta helyett mosogathatna, porszívózhatna, vagy levihetné a gyereket/kutyát sétálni, hát...? Lehet, hogy ha minden nap 6-kor kelnék, és választanom kellene, én is a szunyálásra szavaznék.

2011. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
a férjem ugyan ez, bárhol elalszik és imád délben szunyókálni 1-2 órát. de ez miért baj? hát aludjon, ha azt szeretne..... sokat dolgozik, bármikor lehet rá számítani, miért nem pihenhetne, ha akar?
2011. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, de a 6-7 óra az igenis már nem korai kelés. Én mivel két kicsi gyerekünk van, hat reggel 6-ig alhatok, akkor már sokat mondtam, de amikor még nem voltak gyerekek és dolgozni jártam, mindennap 5-kor keltem és este 7-8 órára értem haza, és még akkor jött a főzés....

Na mindegy csak magamból indultam ki, hogy szerintem alvás helyett lehetne mást is csinálnia, pl. a gyerekekkel játszani. De mindenesetre elzavarom az orvoshoz, legalább egy vérvétel erejéig.

2011. júl. 17. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!