Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az azonos neműek...

Mit gondolsz az azonos neműek házasságáról és gyerekvállalásáról?

Figyelt kérdés

Én személy szerint egyiket sem támogatom. A házasság egy szent kötelék férfi és nő között. Tőlem éljenek együtt, akár még a bejegyzett élettársi kapcsolatot is engedném, de a házasságot nem.

A másik dolog meg hogy egy gyereknek egy anyára és egy apára van szüksége, nem pedig két anyára vagy két apára. Szerintem ez teljesen összezavarna egy gyereket, főleg amikor látná, hogy minden más gyereknek van egy apja és egy anyja. Arról nem is beszélve, ha pl. iskolában elkezdenék emiatt piszkál, csúfolni.


2011. júl. 17. 16:02
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
45%
Az kutyát nem érdekli, hogy mi lesz a gyerekkel, a lényeg, h a bu-zik babázni akarnak:)
2011. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
33%
undorító.
2011. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
27%
Én elítélem két azonos nemű ne házasodjon meg. Szegény gyerek meglátja a mintát akkor belőle később milyen felnőtt lesz? Jó azzal nincsen semmi bajom ha együtt vannak.. legyenek de ne smároljanak mások előtt.. bevásárló központ stb.. Csinálják otthon a dolgaikat... 18L
2011. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
73%
Az jobb a gyereknek, ha olyan családban nől fel, ahol van apa is és anya is, de nem szeretik egymást, naponta azt kell látni, ahogy a szülei vitáznak, veri az apja az anyját?
2011. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
24%
Betegek!
2011. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
32%
Egyetértek a kérdést feltevővel teljes mértékben. Szerintem az, hogy valaki homoszexuális, az nem természetes és nem normális. Ezen nincs mit ragozni, ez egy mondhatni betegség. Ha csinálják, felőlem aztán OK, ameddig nincs benne még valaki, aki látja vagy adott esetben egy gyerek, aki szenvedő alanya ennek.
2011. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
32%
A hazassag Adam es Evanak, nem Adamnak es Gezanak.
2011. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem házasodhassanak! És fogadhassanak örökbe gyereket is. Az jobb a gyereknek, ha valami állami intézményben nő fel, aztán 0 alappal kikerül onnan?
2011. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
42%

"Az jobb a gyereknek, ha olyan családban nől fel, ahol van apa is és anya is, de nem szeretik egymást, naponta azt kell látni, ahogy a szülei vitáznak, veri az apja az anyját?"


Ki mondta hogy jobb? egyébként mi van a melegek nem vesznek össze? hagyjuk már a süket dumát jó?

2011. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
60%

Inkább nem írom le amit gondolok, mert azt hiszem nem tudom felfogni az olyan hozzáállást, ami pl. a kérdésben is szerepel. Nem értem. Nem fér a fejemben. Bosszant.

Gondolom ebből sejthető, hogy a véleményem pont az ellenkezője.

2011. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!