Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a fiatalok házasságáról?

Figyelt kérdés

Mármint azok akik kb. 18-22 évesen már megházasodnak és jön a gyerek szinte azonnal. Főleg szülők véleményére vagyok kíváncsi, hogy engedné ez a gyerekének vagy, hogy viszonyulna hozzá. De bárkinek szívesen venném a véleményét. Megtörtént eseményekre nagyon kíváncsi lennék.

kort nemet írjatok kérlek


2011. máj. 30. 22:14
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom, de régen olyan 30-40 évvel ezelőtt ez nem volt olyan nagy probléma...


Ha ők így érzik helyesnek, akkor csak nyugodtan házasodjanak össze és vállaljanak babát. Persze, ha van hozzá megfelelő anyagi háttér amit biztosítani is tudnak..

2011. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
97%

nincs történet, csak megdöbbentem. "megengedné"?

nem hiszem,hogy a szülő engedélyére lenne ehhez szükség.

2011. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Remélem nem bánod, hogy írok. 17 vagyok.

Mi az iskolában is ezt tanuljuk és én is így gondolom, hogy a gyermek vállaláshoz egy biztos alap kell. A gyereket nem lehet bedobni a sarokba, ha megunom vagy nem tudok vele foglalkozni. Én biztos, hogy először keresek majd egy biztos munkahelyet, majd azt a férfit akiben tényleg látom azt, hogy fel tudja nevelni a gyermekemet és ha minden készen áll arra akkor jöhet. Ja és az esküvő pedig mindenki magán ügye, de szerintem lehet ez is a sok válások oka. (magán vélemény)


17/L

2011. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
97%

Én 19 évesen mentem férjhez szerelemből.1 év múlva jött a baba.De ha ezt megtiltották volna,akkor a férjemet választom,és megyek.És ha nem szerették volna a férjem,akkor még látogatni se nyitom ki a kaput.

Nem így történt.

Nem szóltak bele,szerettek minket,az unokáért rajongtak.

Ez az esküvő 30 évvel ezelőtt volt.

Egy gyereket 18 évig kapsz kölcsön.És ha nem akarod,hogy útáljon,akkor ne akard helyette élni az életét.

2011. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
90%
Ez furi, hogy megedné-e a szülő...? Én sem kérdeztem meg anyukámat, bár megvolt a véleménye. 11 éve vagyunk együtt, ebből 10 éve házasok. Boldogan élünk, szülőktől távol, ez így jó..
2011. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Szerintem már abban a világban élünk ahol néha ha nincs a mami akkor mi sem vagyunk és ha a mami azt akarja (már pedig azt akarja), hogy te a Harvardra menj és gazdag légy ne legyenek pénzügyi gondjaid akkor odamész. Mert a mami belédverte: első a karrier! Ezért sok az olyan szülő akik akár egy kapcsolatot megtilt a gyerekének, nehogy ugorjon miatt a az a fényes jövő amit a mami varázsol a gyereke elé.
2011. máj. 30. 22:22
 7/50 anonim ***** válasza:
93%
18 voltam, amikor összeházasodtunk, ez kimaradt..
2011. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%

Ez minden pár esetében egyedi. Van, ahol valóban ilyen fiatalon tudják, hogy együtt akarnak élni, ők miért ne házasodjanak?

Én pl. 19 éves korom óta a párommal élek, most 22 vagyok, és nem házasodtunk össze. De igazából ha belegondolok, egyáltalán nem számít, hiszen semmi nem változna, max. a nevem. Innentől meg akár össze is házasodhatnánk :)

2011. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
7%
Majd megbánják..
2011. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
76%
Akinek van fedezete rá, annak azt mondom hajrá. De azt hiszem elég kevés az olyan fiatal, aki már 18-22 között olyan egzisztenciával rendelkezik, ahova a gyerek is elfér. Én meg a párom már dolgozik és eltart engem, én meg szülök de a munkát hírből sem ismerem nőket nem igazán csípem, amennyiben azzal villognak, hogy nekik már férjük, gyerekük van.
2011. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!