Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évvel idősebb, a szex jó...

20 évvel idősebb, a szex jó volt, mégis szakított?

Figyelt kérdés
exem 20 évvel idősebb volt, mindent megkapott a szex terén tőlem mégsem ragaszkodott hozzám. szerintetek mit ronthattam el?
2011. júl. 17. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, mert más dolgok is vannak a szexen kívűl, aminek működnie kell:)
2011. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
ti mindaketten fiuk vagytok ?
2011. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked akart jot, hogy elengedett. Előrelátóan gondolkozott. Gondolj bele, mi lett volna 20 év múlva.............
2011. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem becsülte h fiatalabb barátnője van, valahogy talán természetesnek is vette. legalábbis ezt éreztem. ő amolyan egyedülálló pasi, gyereke, felesége nincs mégsem voltam neki jó
2011. júl. 17. 19:37
 5/18 skarma ***** válasza:
85%

csak szexelni akart, de aztán talált mást.

Téged csúnyán kihasználtak... vagy tudtad?

2011. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Miből gondolod, hogy a szex az minden?Abban jó voltál, másban meg a felesége volt jó...Vagy ha az nincsen neki, akkor más nő a jó, aki nem csak szexelni tud, hanem mondjuk főzni is.Egy negyvenes pali, ha komoly kapcsolatot akar egy 20 éves nőtől, az ilyenekre is figyel.A szexre jó voltál, másra nem.Ennyi.
2011. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy kapcsolat nemcsak a szexbol all. Lehet, hogy ugy volt vele, hogy jo veled a szex, de a szemelyiseged nem fogta meg olyan szinten, hogy kapcsolatba kezdjen veled. Azt irod, hogy egyedulallo. Valoszinuleg ezt senkiert nem akarja feladni, csak kihasznalt szexualisan.
2011. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Csak szexre kellettél neki, kár h hagytad magad kihasználni.
2011. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy nem rontottál el semmit, csak rájött, hogy kezd hozzád képest öreg lenni, és mivel neki az már valószínű sok, amit te kívánsz, nem akart "leégni" nálad.

Te még pörögsz, ő pedig szeretné visszább venni a tempót, hát inkább kilépett a képből.

Vagy talált mást.

2011. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
a szex nekem is jó volt. nem nevezném annak hogy kihasznált, cask bánt hogy nem vett komolyabban
2011. júl. 17. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!