Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szakított velem a párom. Azóta tartjuk a kapcsolatot.1x találkoztunk is (volt szex is). Hogyan vegyem rá egy új talira?

Figyelt kérdés

Megőrülök, annyira hiányzik. Ideges vagyok, nem tudok aludni, gyakran elbőgöm magam mert piszkosul hiányzik. Azt hiszem most kezd eljutni a tudatomig, hogy vége...Kétségbe vagyok esve.

Mivel vehetném rá egy újabb talira? Próbáltam elcsábítani, szexuális oldalról megkörnyékezni (kölcsönösen kívánjuk egymást), de arra sem harapott rá. Az sem elég motiváció neki, hogy találkozzunk. Hozzáteszem, 160 km választ el minket egymástól.


2009. márc. 21. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami elmúlt, azt vesd magad mögé, csak előre nézz, és ne fuss olyan szekér után ami nem vesz föl.

Csak a lakatlan szigeten nincs senki, de néha oda is kikötnek.

2009. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felejts!!! hidd el van más ember is 160km-en belül!!!
2009. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze az volna a leghelyesebb, csakhogy őt szeretem...Nem vagyok túl rajta...
2009. márc. 21. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Várj türelmesen! Előbb utóbb magától jelentkezik,mert szexhiánya lesz.

Viszont ez sem jó megoldás, mert akkor csak szex,szex,szex.

Utána viszont mást keres,mert kíváncsi.

Ha jót akarsz magadnak, tényleg felejtsd el! Menj el bulizni, ki tudja, lehet ott lesz álmaid ne továbbja!

2009. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!