Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított a barátom. Hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított a barátom. Hiányzik a szex. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ma van 2 hónapja, hogy fél év után szakított a barátom. Sokat veszekedtünk azért lett vége. A szex iszonyatosan jó volt ! hogyan tudnám rávenni, vagy esetleg visszacsábítani hogy ujra együtt lehessünk ? Neki sincs azóta senkije, és nekem se


17/L


2010. okt. 30. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

ez a nem mind1..csak a szex miatt összejönni vele

fiatalság,bolondság..

F/17Xd

2010. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
ne jöjj össze vele megint
2010. okt. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem csak a szex hiányzik...kötődöm még hozzá nagyonis....:(
2010. okt. 31. 00:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szexelj velem is , hozzám is kötődni fogsz majd meglátod!


:DDDDD

najó, csak beszélj vele hogy nagyon hiányzik és beszéljétek meg ezt a dolgot.. ennyi.

2010. okt. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha fél év alatt annyit szexeltetek, hogy az nagyon hiányozzon, akkor valószínű, hogy csak emiatt akarod visszaszerezni... :( Én ennyi idősen egy évig nem feküdtem le a barátommal, és a környezetemben élő hasonló korú lányok is legalább 7 hónapot vártak... Vagyis ha akkor szakított volna vele, akkor azért akartam volna visszaszerezni, mert annyira szerelmes vagyok és nem bírok nélküle élni (ahogy most is...) Szerelemből akarnád inkább visszaszerezni, nem pedig a szexért... De ha már nagyon ezt akarod, akkor egyszerűen állj elé és mondd meg, hogy hiányzik neked a szex és szexkapcsolatot akarsz... Vagy keress egy pasit, akivel csak szexelhetsz. 20/L
2010. okt. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a szex miatt akarod vissza kapni ? Azért olvasd már el a kérdésed "HIÁNYZIK A SZEX" még se azt írtad hogy ő maga vagy hogy szeretve legyek vagy ilyesmi.

Szexből nem marad fenn egy kapcsolat ez ennyi

2010. okt. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szánalmas ribi vagy, nem is a faszi hiányzik hanem a sex.
2010. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!