Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapot voltunk együtt, pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapot voltunk együtt, pár napja nála aludtam. Nagyon jó volt a szex is, az együttalvás is, sokszor elmondta, hogy mennyire szeret. Tegnap meg szakított, azzal az indokkal, hogy rájött, mégsem kész egy komoly kapcsolatra. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Csak a szexre kellettem neki vagy valamit rosszul csináltam vagy tényleg meggondolta magát? Megint ugyanott tartok, hogy eldobtak, nem kellek, nem voltam elég jó. Nem akarok soha többet bízni senkiben.

(Harmincasok vagyunk mindketten, tehát a "majd felnősz és jön az igaz szerelem" vígasztalás nem jön be:(


2009. dec. 6. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád. Fél az intimitástól. Lelkileg nincs rendben a fazon. Pont a szerelem hozhatná rendbe, de ő fél tőle. Biztos csalódás érte, vagy így nőtt fel. Ne okold magad. Ha te jónak érezted, akkor neki is jó volt.
2009. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én is rettegek az intimitástól és le tudtam miatta győzni. Vioszont az hogy ő is eldobott, megint azt erősítette meg bennem, hogy nem szabad bíznom senkiben, mert újra meg újra csak eldobnak. Visszakaphatom őt még valahogy?
2009. dec. 6. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán nem azt kapta, amit elképzelt Veled kapcsolatban. Nem indultak meg az érzései, nem volt számára fergeteges a dolog. Biztos valami eget-rengetőt várt, esetleg beijedt az érzéseidtől. De ez nem azt jelenti, hogy benned van a hiba. Ami Neki nem volt jó a kapcsolatban, másnak a kánaánt jelenti! Csak nem ő az embered.

Pontosan nem tudom, de jártam ugyan így. Akkor 28 éves voltam. Most 31 vagyok, a kislányom 21 hónapos. Nem Ő lett a párom. De sokkal jobb,az aki most van.

Ezzel csak azt akartam írni, hogy nem kell azt mondani, nem fogsz bízni, ne add fel. Éld az életed, ezt a kretént felejtsd el, remélem fog még menni a Te utcádban, mire megtalálod az igazit. Kívánom, hogy találd meg!

2009. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az intimitás nem egyenlő a szex-el. Azt jelenti, hogy két ember szereti egymást. Lehet nem tudja elviselni, hogy szeretik. Nem hiszi el és fél tőle.
2009. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok vele én is, szintén az initimitástól félek, aminek csak kis része a szex. Az sokkal ijesztőbb, hogy szeret valaki, mert mindig attól félek, hogy úgyis elveszítem. Lehet hogy ő is így volt vele? pedig nagyon nem ilyennek tűnt:(
2009. dec. 7. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Már ott kezdődik, hogy egy érett nő, hogy gondolja, hogy csak a szexre kell egy pasinak, miért neked nem kell a szex?

A másik, igen, van ilyen, hogy abban a pillanatban nagyon jó volt neki veled lenni, de aztán rájött, hogy nem érzi azt amit kéne. Ettől te nem vagy rossz, nem veled van a baj, hanem vele, mert neki más kell. Örülj neki, hogy megmondta egyenesen. Sok pasi nem szól semmit, csak együtt van kényelemből egy viszonylag kellemes nővel, aztán ha adódik valamiki olyan, aki megdobogtatja a szívét, lelép. Ő nem várta ezt meg, hanem előbb szakított veled és megmondta hogy sajnálja, ez van.


ha így állsz hozzá, "persze, mert mindig eldobnak," soha nem is fogsz találni olyan férfit aki kitart melletted és el akar venni, mert megérződik rajtad, hogy kapaszkodsz valakibe. Már miért dobna el? nem volt bunkó, nem lopta el a pénzedet, nem vert meg... Csak egyszerűen nem szerelmes. Ezt nem vetheted a szemére. Na és, attól még nyilván fontos vagy neki, és barátként biztos számíthatsz rá.


A nők általában ott követik el a hibát, hogy csak egyetlen férfi mellett képzelik el a boldogságot, hogy csak úgy tudják igazán jól érezni magukat, ha van egy pasi. Ez nem jó. Igenis kell saját elfoglaltság, barátnők, hobbi, szülők, testvérek... akikkel jól lehet érezni magad egyedül is. Nem a férfitól kell várni, hogy szórakoztasson és a boldogságod kizárólagos letéteményese legyen. Ha másban is boldog vagy, akkor nem fogod úgy érezni, ha valaki szakít, hogy eldobott. Mert ez nem igaz.


31/N

2009. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Istenem. Ugyanitt tartok... Azonnal szedjük össze magunkat. Nincs pazarolni való időnk.
2009. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy önző fa.sz - milyen "érdekes", hogy a szex UTÁN jön rá, hogy még nem kész egy komoly kapcsolatra! De sz.ar szöveg, hogy oda ne rohanjak!...

Ha mégis akarod ezt a szerencsétlent, a tanácsom (már amennyiben van még alkalmatok találkozni, vagy azért még kerülget, rádír msn-en stb.): légy enyhén fölényes, tartózkodó, esetenként ha teheted, ironikus, ne mutasd a világért se, hogy összetört Téged. Légy baráti, laza, aztán egy alkalmas pillanatban, amikor már puhul, közöld, hogy nem lehetett komolyan venni, hogy nem akar Téged. Meg kérdezd meg, kitalálta-e már, hogy holnap milyen kifogással fog jönni. Meg mondd neki, hogy erre-arra azért még jó lesz. Szóval el kell érni, hogy ő érezze hülyén magát, és gyorsan össze akarja szedni a maradék férfiasságát :D Na hozzám így jött vissza valaki... De ehhez azért valami személyes dolog is kell, ha tényleg csak megdugni akart, akkor hagyd....

2009. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!