Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Mindenben meg lehet egyezni, még ebben is?

Figyelt kérdés

Adott egy férj és feleség,9éve vannak együtt.A kapcsolatuk jó,nincs semmi probléma kivéve a sex illetve annak hiánya.

A nő többször a férfi nagyon ritkán akarja.A folyamatos feszűltség elkerülése miatt megegyeznek hogy hetente 1* mindenképp együtt vannak.Mindkét fél betarja az egyeséget,és működik a dolog.

A kérdésem a következő vajon ez a módszer bejönne másoknál is?Egyáltalán mit gondolsz egy ilyen megállapodásról?


2011. júl. 18. 07:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy mindenhez két ember kell. Ha mindkét félnek megfelelő a dolog, akkor miért ne működhetne? Felnőtt emberek vagyunk. A kulcsszó a szeretet, ami elvileg legyőz mindent. Hiszem, hogy a szexéhséget is.
2011. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 yuda ***** válasza:
100%

Természetesen mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, vagy tudja, de számomra -FFI vagyok- annyira furák azok a FFI-ak, akik nem kívánják, vagy alig a szexet kortól függetlenül- kivéve persze ha beteg.

Ha stresszes, vagy kevés ingert kap, azon lehet segíteni- nálatok nem tudom mi a probléma, de én nem a megállapodáson agyalnék, hanem inkább azon, helyreálljon az a pasi és legyen újra FFI! :D


Ha meglesz a probléma igazi oka, akkor elindulhat a probléma megoldás...

2011. júl. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A probéma oka megvam de ezen változtatni már nem lehet,a multat és az akkor történteket nem lehet visszacsinálni.

Évekig volt a sex inkább kényszer mint örömforras,és ez bennemaradt,idővel gondolom javul majd vagy nem,nemtudom.

2011. júl. 18. 07:51
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha a probléma oka egy olyan esemény, mely pszichés, (gondolati) vagy érzelmi nyomokat hagyott hátra, azt is meg lehet szüntetni pszichológus, pszichiáter segítségével, csupán a ffi-nak kellene erre rászánnia magát, és nem bebeszélni magának, hogy ezen már nem lehet változtatni.

Persze ettől még működhet a kapcsolat, de a "megegyezés" után később jöhet egy újabb "megegyezés" stb.

Ha te ismered a probléma okát, először beszélj te egy szakemberrel, mielőtt a férjednél szóbahozod a szakemberhez való fordulás lehetőségét.

2011. júl. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 lovelyne ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet.22 éves dekoratív lány vagyok a barátom 26. 5 éve vagyunk együtt!Jó ha két hetente 1x szexelünk!Mindig arra fogja, h fáradt meg, h majd akkor ha nem lesz ennyi bajunk mint most,ami legfőképp anyagi eredetű...:/
2011. júl. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mert most így, hogy kierőszakolta a nő hogy heti egyszer kötelezően legyen szex, ez már így aztán olyan baromi nagy örömforrás, és egyáltalán nem kényszer mi? :) ne már, hogy lehet ilyen ökörséget kérdezni...


A véleményem egész egyszerűen az, hogy vagy tényleg aszexuális, és akkor így kell őt elfogadni, vagy már azt a bizonyos nőt nem kívánja, ha a feje tetejére áll akkor se.


32/N

2011. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

8:37 es.


Te egy ilyen helyzetben mit tennél?


Ugy veszem észre több párnak van ezzel gondja csak nem tudom ez másnál megoldás lehet-e ez vagy csak nálunk működik.A barátnőm is panaszkodik hogy náluk is gondok vannak de nem hoztam fel neki ezt a dolgot ami nálunk megy,nem tudom milyen fogadtatása lenne.

2011. júl. 18. 09:09
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha neked ez így megfelelő, hogy megbeszélés alapján szexel veled, és kielégít az így kapott szex, valamint neki sem esik annyira nehezére hogy egyszer csak azt mondja emiatt hogy kalap kabát, akkor miért ne működhetne. Ezt csak ti ketten tudjátok eldönteni. Nekem valószínű nem menne, mert nekem a szex az első háromban benne van, de nem vagyunk egyformák. Valahol szépnek tartom, hogy nem mást kerestek magatoknak, hanem ilyen békésen és kitartással, szeretetben rendezitek a dolgot. Az idő fogja úgyis megmondani a frankót. 37/nő
2011. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Számomra is fontos a sex,ezért is szerettem volna gyakrabban,de két válsztosom volt csak.Vagy keresek valakit magamnak aki ezt tudja nyujtani vagy megprobálom megbeszélni a férjemmel és ugy kialakitai ezt a dolgot hogy mindketőnknek jó legyen.

Mivel imádom a férjem és ezen kivül minden más szuper eszembe sincs megcsalni csak azért hogy többször legyek kielégitve,nekem az nem ér annyit,de nem is akartam azt hogy 28éves létemre 2honapig nélkülözni keljen a sexet.

2011. júl. 18. 09:26
 10/19 anonim ***** válasza:
nálunk én vagyok a nő, és kb én is annyira kívánom a sexet, mint a párod. szerintem működhet a dolog, viszont és is igyekszem azért kompromisszumot kötni, és ez így jó, mármint, hogy az ember próbál alkalmazkodni, és a párjának is örömet okozni, viszont ez sokszor arra vezet, hogy mivel nem kívánom, nem állok rá készen fizikailag, ha érted, mire gondolok. így nehéz. de szerintem működhet.
2011. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!