Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utánoz mindenben a...

Miért utánoz mindenben a párom családja?

Figyelt kérdés

Az anyósom úgy érzem, hogy verseng velem. Mindig próbál többet tenni mint én, és anyagilag is többet adni. Lassan már úgy érzem, hogy azt akarja, hogy párom számára ő legyen az első, nem pedig én. Arról van szó, hogy páromnak pénzt ad bizonyos dolgokra. Nem örülök neki hogy elfogadja. Most hogy megtudta hogy dolgozom, még inkább többet tesz.

Páromnak van 1 huga is. Nemrégiben közös programot akartunk csinálni párommal, és az anyós szólt barátomnak, hogy vihetné a hugát is, aki egyébként 25 éves lesz lassan, és nincs saját élete! Még szerencse hogy nem jött, de ha jött volna, akkor én nem megyek. Nemigaz, hogy egész nyáron ez lett volt az egyetlen közös programunk, de az anyja a hugát betuszkolná hozzánk, mint valami gyereket! Páromnak mondtam, hogy nem örültem volna ha jön, erre ő csak annyit mondott, hogy őt nem zavarta volna a huga! Annyit kell tudni erről a lányról, hogy nincs a világon semmi dolga, és semmire gondja (anyagilag) ezért folyton páromnak segít mindenben.

Annak ellenére, hogy többet segítenek ők, mint én, mert én dolgozok, párom mégis rólam áradozik otthon. És mondta is, hogy kicsit már furcsállja a családja, hogy ennyit beszél rólam. Azóta pedig úgy vettem észre, hogy még többet tesznek, hogy ők legyenek a fontosabbak. Ugyanakkor a párom huga kitalálta, hogy hát ő is megy dolgozni.

Nem értem miért kell engem "követni" vagy "utanázni" ( de egyébként mindenben ezt teszik) és miért kell velem úgymond "versengeni" ?? Mit tegyek hogy ne idegesítsem magam nap mint nap ezen??


2011. aug. 29. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert te vagy a tökéletes. Csak az önzőség terén nem menjenek utánad. Olvasd vissza amit írtál és rájössz, hogy lehet, hogy nem is a párod családjával van a probléma.
2011. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy a barátod húga is dolgozni akar miért utánzás, Egy 25 éves nőnek ha nem tanul nappalin igen is illene már dolgoznia.
2011. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon furcsa, amiket írsz.

Mi az, hogy ha a húga elmegy dolgozni, akkor téged utánoz??? Akkor több milliárd ember utánoz és sok követőd van. Nincs neked üldözési mániád?

És miért nem bírtál volna ki egy napot a húggal, ha a párodnak fontos a testvére? Elég önző dolognak tartom.

2011. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. képzeld mi csoportos busz túrán voltunk nászúton 3 hétig és képzeld velünk jött a húgom is. Érdekes a tény,hogy velünk utazik nem zavart bennünket.
2011. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
28%
tuti hogy féltékeny rád. vidd el a feleséged ketttesben egy MEGLEPETÉS vacsira vagy ilyesmi hogy hazajon mondjuk vasarlasbol te meg megleped egy szuper vacsival. ugy hogy tenyleg azonnali meglepi legyen hogy a csaladja biztosan ne tudjon oda férkőzni meg esetleg kis pici ajandékokkal meglepni. (a tesco ban az f&f ékszerek gyönyörűek és nem is olyan nagyon drágák én most vetttem egy gyönyörű rózsás arany szinű fülbevaló t hozzáillő nyakláncal. nagyon ROMANTIKUS :D)
2011. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Normális vagy te? Mért fáj az neked, hogy fontos a párodnak a családja? Amit leírtál az alapján iszonyatos egy önző nőszemély lehetsz! Kicsit nézzél már magadba!
2011. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem félsz attól, hogy a párodnak a családjának rossz véleménye lehet rólad.Nagyon meg akarsz nekik felelni. Hidd el, biztos kedvelnek:-)

Szerintem ne kattogj ezen!Jó dolog, hogy az anyós szívesen segíti a párod akár anyagilag,meg ezáltal téged is,és még ereje teljében van!

2011. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani,de inkább te vagy féltékeny.Az én férjem is ezt csinálja mostanában.Az én bátyjám betegen született,nincs családja,csak mi vagyunk neki.Annyit szoktam kérni a férjemtől,hogy egy-egy hétvégére testvérem is velünk jöhessen a Balatonra.Nyaralónk van ott,minden hétvégén lent vagyunk.Ő is egy idő után ezt kezdte csinálni,amit te és nagyon szarul esett.Nézd,nekem a bátyjám az egyik legfontosabb ember az életemben,természetesen a férjem is,csak máshogy,miért baj,az,hogy pár napot együtt szeretnénk tölteni.Főleg az én bátyjámnak senkije nincs,hát nem hagyhatom magára???!!!Szívtelenség,amit csinálsz!De tudod,miért nem hibáztatlak,mert biztos más családi környezetben nőttél fel.Ők nagyon összetartó család,szeretnek együtt lenni,te pedig biztos önállóbb,kevésbé összetartó családba nőttél fel.Próbálj kicsit megértőbb lenni,különben a párod választásra kényszerül olyan emberek között,akiket szeret.
2011. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sok meg nem értő válasz mellett, szerencsére olyan értelmes hozzászólásokat is olvastam, amelyekben van 1-2 okos gondolat is. Ezeket köszönöm.

Az hogy én vagyok az önző, stb kommentelőknek egyáltalán nincs igazuk!

Ugyanis ez a hugocska olyan beképzelt, hogy már én csodálkozom rajta. Önzőnek is önző. Éveken át próbáltam felé közeledni, de ő még most sem meri kinyitni az ajtót, ha pl jön a postás! Ellenben annyira oda meg vissza van magától. Nekem lehetne mire fel beképeltnek lennem, mégsem vagyok az!

2011. aug. 30. 10:50
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

beképeltnek



Nah ezn jót röhögtem...

gyakorloj önkiritkás és költözz el.

2011. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!