Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám eltiltott a számomra...

Az apám eltiltott a számomra 2 legfontosabb embertől . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy pletyka miatt ami nem is a mi hibánk volt ezért most én szívok ... Ellettem tiltva a legjobb barátnőmtől és a szerelmemtől . Szerintetek mit tegyek ? Törődjek bele vagy mi mert ez így msot nagyon rossz :( ?
2011. júl. 18. 11:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele, hátha megenyhül... Úgysem tart örökké egy eltiltás.
2011. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen lehetőségeid vannak, ha nem törődsz bele? Te mit szeretnél?
2011. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Kérdéseim mint az előzőeknek, és jó lenne ha leírnád a konkrét esetet, mert nem mindegy, hogy mi volt a tiltás oka.
2011. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok . Legjobb barátnőm és a szerelmem testvérek és még a szomszédaim is . Meg tiltotta apám hogy átmehesssek vagy ők átjöhessenek hozzám egy félreértés miatt . Hallani se akar arról hogy átmenyjek . Arrol volt szó hogy hallottam olyan dolgot hogy én két emberrel lefeküdtem + vettem egy terhességi tesztet . ( de ez elég hihetetlen mivel szűz vagyok és nem 16 évesen szeretném elveszíteni . ) És én ezt elmeséltem apámnak . Elmentünk az illetőhöz aki ezt terjesztette hogy én lefeküdtem a szerelmemmel meg ilyenek és kiderült hogy nem igaz . Apám elhitte csak azt mondta hogy felejtsem el őket mert elég bajt hoztak ezzel rám . Pedig nem is ők a hibások :(
2011. júl. 18. 11:37
 5/23 anonim ***** válasza:
Mi volt a pletyka? Mennyire súlyos dolog? Szerintem beszéld meg apukáddal nyugodtan hogy mi is ez az egész. Ha nem enged akkor titokban tudtok találkozni vagy kiszökhetsz otthonról (pl.ablakon át) csak észre ne vegyenek.
2011. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
ha elhitte hogy nem igaz akkor mert tiltott el?
2011. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Bocsi,amikor írtam még nem láttam a válaszod. Apukád azért tiltott el a pletyka ellenére is mert fél hogy még is bekövetkezik az hogy elveszted a szüzességed vagy teherbe esel. Továbbra is azt tudom mondani hogy ülj le vele még egyszer és mond el neki hogy nem 16 évesen akarod elveszteni a szüzességed ésmég szűz vagy,megbízhat benned. Ha nem enged akkor szökj ki hogy ne vegyen észre vagy amikor nincs otthon akkor találkozzatok.
2011. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2011. júl. 18. 11:43
 9/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de menj el egy nőgyógyászhoz és kérj tőle egy igazolást, hogy szűz vagy. Ez elég jó bizonyték lenne.
2011. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
erre gondoltam én is , de apa elhiszi hogy nem történt semmi . engem is már csak az bánt hogy nem találkozhatok velük ...
2011. júl. 18. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!