Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a férfiakat?

Nem értem a férfiakat?

Figyelt kérdés

Mit akarnak valójában egy nőtől? csak játszadozni vele?

találkozgattam egy fiúval, jól kijöttünk egymással, sétáltunk kézen fogva csókolóztunk mint egy pár, éreztem rajta hogy szeret, de két napja azt mondta nem akar többet mint barátság.


2011. júl. 19. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Te EGY férfivel szereztél nem kielégitö tapasztalatot - miböl gondolod, hogy a MINDEN férfi ilyen?


Egyébként szerintem NEKI nem tetszettél eléggé.

2011. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
most konkrétan egyre gondolok, a többit csak látom hallom értesülök róla...
2011. júl. 19. 10:43
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem közös életet, gyereket akart a párom. Neked ezzel a fiúval nem jött össze, majd találsz valakit, akivel össze fog.
2011. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
könnyű mondani, ha szerelmes vagy valakibe ez nem így megy
2011. júl. 19. 10:51
 5/17 Five Star ***** válasza:
100%

Van aki szexet akar, van, aki csak unatkozik, van, aki családot, gyereket... de ált. ezeknek a kombinációja + még jó pár személytől függő ok :P

Ennek az egynek valszeg megtetszettél, de valami miatt lehiggadt, rájött ez alatt az idő alatt, hogy mégse te vagy az, aki kell neki.

2011. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:(( köszi
2011. júl. 19. 10:56
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"éreztem rajta hogy szeret, de két napja azt mondta nem akar többet mint barátság."

Ergo, rosszul érezted.

2011. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
az lehet a dolog mögött hogy megtetszettél neki külsöre és közelebb akart kerülni hozzád de nem tudott veled egy hullámra kerülni ez nem játszadozás volt részéröl hidd el!!
2011. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem jól érezted, nem szeretett. Gondolom, először tetszettél neki, aztán mikor jobban megismert, rájött, hogy mégsem illetek össze. Ennyi az egész.
2011. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad a kapcsolatba. Ne törődj azzal, hogy hogy tesz, mit tesz, fogja-e a kezed vagy nem. Az idő majd eldönti, komolyan vesz-e vagy sem egy pasi. Éld az életed, a pasi csak másodlagos legyen az életedben.

Amíg én is így lelkiztem, hogy miért alakult rosszul a kapcsolatom, amikor így alakult, csak magamnak okoztam lelki kínokat.

Amióta nem érdekelnek a pasik, jönnek sorban az elmúlt 2 év során, pedig alapból nem foglalkozom velük (nem úgy, mint régen, hogy rá gondoltam, felelevenítettem, mit, hogy csináltunk, megcsókolt, simogatott stb.). Nemrég a neten rám írt és megismerkedtem egy pasival. Akivel megyünk kirándulni az országban sokfelé, jövünk-megyünk. Megcsókoljuk egymást, fogja a kezem, de mindez számomra nem jelent semmit. Majd elválik, hogy később is fogja-e a kezem, megcsókol-e, simogat-e!!!!

2011. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!