Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem igazan ertem a ferfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazan ertem a ferfiakat mar. Most mit gondoljak errol?

Figyelt kérdés

Korulbelul masfel eve vagyok szingli. Eleinte sokat randiztam, ismerkedtem, meg fent voltam par online parkereso oldalon. A randijaim, egyetlen egy kivetelel, mindig jok voltak, jol ereztuk magunkat, nevettunk. Neha meg csok is volt. De sose kovette masodik randi, ugyhogy feladtam az online tarskereset.

Mostanaban viszont sorra jelennek meg ezek a pasik az eletemben, hogy milyen jo volt, es jo lenne folytatni stb.

En meg nem tudom, hogy mit gondoljak, hiszen akkoriban, azt hittem, hogy velem van a baj, amiert egyik se akart tobbet. De ezek szerint megse. Vagy mi lehet annak az oka, ha valaki 6 honap, egy ev utan ujra megjelenik az eletedben?


2011. szept. 20. 22:59
1 2
 1/11 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Tovább próbálkoztak aztán rájöttek, hogy veled járnak a legjobban.
2011. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A többi "szingli" méginkább fapina volt!

:)

Én is találkoztam hasonlóakkal, volt aki az első randin közölte, hogy csak péntek este 7-9 között ér rá szexelni, a többi napja foglalt!

:(

2011. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ,hagyd őket a fenébe!!!Tuti csak megakarnak dugni és kész.Azért ne várd el egy társkereső oldaltól ,hogy ott normális embereket találsz...

Szerintem b terv lehetsz ezeknek a pasiknak...ha jönnek él év után akkor egy emilre se fáraszd magad...

Hány éves vagy?Én amolyan 30ra tippelek :)

2011. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jol tippeltel majdnem. 29. De miert fontos ez?
2011. szept. 20. 23:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak azért ,mert egy társkeresővel még a fiatalabb korosztálynak kedvez...

Akikkel randiztál ,ők lehet ,hogy komoly kapcsolatba nem is akarnak belemenni,mármint Te is benne vagy az időben hogy gyerek ,stb...Így azért picivel nehezebb elindulni,de nem lehetetlen...A lényeg ,hogy szerintem nem a szépségedben kell keresned a hibát, mert a hiba másokban van...De gondolj bele...normális 30 éves férfinak társkeresőn csajoznia,mert Én fiatalabb vagyok de gáznak tartom...

A társkereséssel másfelé nézelődj szerintem...Lehet el kéne járnod konditermbe(ott ugyis kevés a nő) és tudod magad picit mutogatni is... :)

2011. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Mint irtam a kerdesben is, az online tarskereset feladtam azota. Es jarok konditerembe is. Csak kicsit furcsanak talaltam, hogy az utobbi idoben kb 6-7 pasi akart visszaterni az eletembe.
2011. szept. 21. 00:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz velük,ha tényleg valami komolyat akartak volna akkor azt a randi után meg is teszik.Ne hagyd hogy ágymelegítőnek nézzenek...

Szerintem idővel úgyis találsz magadnak valakit...Nem lehetsz egy elveszett nőszemély... :)

Sok sikert!

2011. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MolotovPunk ***** válasza:

És ugyan hol találsz normális embert?

Ha társkereső kihúzva oké,de pl szórakozóhelyeken sem találod meg az igazit.Főleg a sok részeg között.

Tehát sehol sem.Maximum véletlenben lehet bízni.

Egyébként az jó dolog,ha legalább jelentkeznek idővel a régiek,csak ki kell valahogy szűrni nem vernek e át.


24/F

2011. szept. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy annyira nem jöttél be nekik, de ahogy tovább keresgéltek és még mindig nem akadt nekik senki, így elkezdték újra felgöngyölíteni azokat, akikkel már eddig találkoztak és valamilyen szinten jobbak voltak az átlagnál. Ha ló nincs, szamár is jó elven.
2011. szept. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezekszerint normális ember nem jár szórakozni?Ne légy barom!!!
2011. szept. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!