Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a férfiakat! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a férfiakat! Mi a véleményetek erről nektek Férfiak? Természetesen nők véleménye is érdekel!

Figyelt kérdés

van egy 23 éves srác akivel interneten ismerkedtem meg még tavaly júniusban. nem vagyok ennek a netes ismerkedésnek, de ő más, rettenetesen megkedveltük, szinte megszerettük egymást. mindig írunk egymásnak emaileket, sms-t, vagy esetleg fel is hív engem(én őt ritkábban). nem magyar fiú, itt tanul bp-en, messze lakunk egymástól, én békés megye egyik városában élek. a kérdés az lenne, hogy szerintetek miért foglalkozik velem "ennyire?" valamikor sms-t kapok tőle 0:50-kor meg olyan is volt, hogy minden nap megpróbál engem hívni. a találkozást is beszéltük már de végül nem jött össze. lehet ebből még valami? én nem nagyon szeretnék most pestre menni..

a másik az, hogy én még csak 17 éves vagyok, angolból dicséretes, imádom ezt a nyelvet, de egyszerűen egy csomószor nem merem felvenni a telefont amikor ő hív...mert félek, hogy elrontok valamit...vagy, hogy nem fogom érteni stb. nem bírom leküzdeni ezt a félelmem:( attól félek, hogy ezt ő is észrevehette..amikor egy héten majdnem minden nap csörgetett..én pedig egyszer sem vettem fel...tudom béna vagyok, és gyerekes:( de egyszerűen nem tudom, hogyan meríthetnék több bátorságot. de az igazi kérdés az, hogy miért hív állandóan, írogat stb. miért vagyok ennyire fontos neki vagy csak hülyít és így üti el az idejét??mindenesetre remélem azért ez sokáig így marad..:)kérlek ne írjatok bunkó válaszokat, előre is nagyon szépen köszönöm a segítőkész, kedves véleményeket! legyen szép estétek!!:)


2011. febr. 19. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a kérdés, ő MÁS xDD

No de hogy válaszoljak valamit neked, nem tudjuk, hogy mit akar tőled...Döntsd el, hogy akarsz-e tőle valamit vagy sem, ha igen, vedd fel a telefont és ismerkedj meg vele!

Hátha nem pénzt meg lakást akar...

2011. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Stojkovic ***** válasza:

Hát figyi....nem sok lehetőség van...vagy tetszel neki és ezért keres, vagy meg akar dugni, vagy nem akar semmit csak haverkodni. Ezt neked kell kiderítened.

Amíg nem történik semmi, addig nem fogd tudni, hogy mit is akar.

2011. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!