Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenki...

Miért van az, hogy mindenki bele van zúgva (vagy nem is tudom miért csinálnak ilyen fura dolgokat) az egyik barátnőmbe?

Figyelt kérdés

Mindenki megcsinál neki bármit,folyton lesik a kívánságait,oda mennek mindig ahova ő akar.Egyszerűen minden,amit el tudtok képzelni.Be is szólhat nekik,hisztizhet,mintha a szolgái lennének...vagy mintha szerelmesek lennének belé...

Nagyon rossz érzés,hogy szerintem tök rendes vagyok mindenkivel...próbálok nyitni mások felé,de semmi...akkor is csak a barátnőm.

Úgy érzem mindig ő a tökéletes...mellette én egy senki vagyok...Nem tudom mit tegyek....:/És nem értem miért van ez.


2011. júl. 20. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
féltékenység nem jó dolog. Szebb nálad ennyi. Sajnos a szépség nagyon fontos. Én is mindig el voltam nyomva a barátnőm mellett. De nem voltam féltékeny rá, mert nagyon szerettem mint a legjobb barátnőmet. Mostanra megfordult a kocka de már nem vagyunk barátnők. :(
2011. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én is ismertem ilyen lányt...hát, olyan a kisugárzása, h mindenkinek szimpi. Szép, vékony, aranyos, mindenki szereti...nem tudom hogy csinálta, de én is irigyeltem

2011. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Talán munkál bennem valamennyi féltékenység...de szerintem egy szóval nem mondtam rá semmi rosszat...

De tényleg nem értem...mert nem egy szépség állítólag...

2011. júl. 20. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Nálunk épp ugyanígy van, csak én vagyok az a ,,barátnő" akinek lesik mindenk kívánságát. Hidd el én már nagyon nem élvezem a dolgot, eleinte még úgy tetszett, hogy lesik minden kívánságomat, de most már nagyon nem buli :/ Állandóan hívnak mindenhová a fiúk legtöbbször, fizetnek mindent, (bár már múltkor nagyon kiakadtam hogy szeretném én a belépőjegyeimet fizetni, mert úgy tűnhet nekik, hogy csak azért megyek velük, mert mindenemet fizetik).

Én észrevettem a barátnőmön, hogy neki ez nem esik jól, célozgatott is rá, hogy féltékeny rám, bár nem mondta ki konkrétan, aztán én rákérdeztem, és mondta hogy nem féltékeny csak rosszul esik neki, hogy ő hiába próbál kedves meg aranyos lenni, ő rá nem úgy néznek mint rám.


Tény, hogy nagyon fontos hogy legyen szuper kisugárzásod, nekem sokan mondták, hogy nagyon jó kisugárzásom van, és ennek ellenére vékony sem vagyok, nincs tökéletes alakom (sőt!!) és mégis annyi fiú rajong értem. És aztán másoktól meg azt kapom vissza, hogy összetöröm a szívüket és csak kihasználom őket.


Ezen változtatni úgy sem nagyon tudsz, én azt ajánlom, hogy ülj le a barátnőddel és beszéljétek ezt át. Kérj tanácsot Tőle, hogy hogyan tud ilyen magabiztos, kedves lenni mindenkivel :)


Sok szerencsét

18/L

2011. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes emiatt szomorúnak lenned. Te is sokat érsz, csak mellette úgy érzed, h eltörpülsz. Annyi kellene, hogy biztosabb legyél magadban, máshogy kellene gondolkoznod és máris jobban éreznéd magad.


Őszintén szólva, a népszerűség nem mindig előny, bár most így gondolod és látod. Én sokkal inkább lennék a te helyedben, mint a barátnődében.. Sok fontosabb dolog van az életben, minthogy népszerű legyen valaki. Majd rájössz.

2011. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

vannak akaratgyenge emberek, akik szeretnek valaki olyanhoz csapódni, akinek nagy az "udvartartása".

egyszerűen mert ezért legalább azt érzik, hogy tartoznak valahova. később a többségük kiialakul, de addig, amíg nem tudják milyenek is legyenek, ezzel a megoldással vészelik át az időt. ne hidd, hogy külön-külön nem veszik észre a hiányosságait és gyengeségeit ennek a lánynak, igazából neked sem barátnőd, téged is csak a gyengeséged és tanácstalanságot tart mellette.

2011. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyrészt önbizalom kérdése. Akinek van és sugározza magáról a "szép a világ, jól érzem magam" feelinget, az vonzani fogja az embereket. Különösebben kiemelkedő külső se kell hozzá.


Aki meg szolgai módon próbál másoknak megfelelni, azt mások is így fogják kezelni - ha kell, akkor előveszem, ha nem kell, letojom.

2011. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A volt legjobb barátnőm ugyan ilyen volt. Mindig ő volt a kedveltebb, jobb.. ezzel csak az volt a baj h már ő is azt hitte hogy mindenki csak őt akarja.. Már nem vagyunk legjobb barátnők :(
2011. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!