Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szeretni egyszerre két...

Lehet szeretni egyszerre két férfit?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megvagyunk a férjemmel. Szeretjük egymást...de van egy pasi, aki iránt egyre többet érzek. Nem tudom kiverni a fejemből, mit tegyek? Nem akarom hogy rámenjen a házasságom. Elment az eszem?
2011. júl. 20. 18:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem olvstam vegig a kommenteket, mert nincs ra idöm. de az a velemenyem, hogy a mai vilagban annyira nehez egy igazan jo ferfit talalni, aki megbecsul, szeret, ertekel, akivel jol megvagytok, aki nemcsak a ferjed, hanem a legjobb baratod is. mivel azt irtad jol megvagytok, gondolom ezek illenek ratok. szeretitek egymast. Ne dobd el ezt a kapcsolatot egy ilyen fellangolasert. fellangolni ezerszer fel lehet, de egy olyan embert talalni, akivel le tudod elni az eletedet, nagyon nehez! lehet, h csak a vadaszösztön hajt, mert emberek vagyunk es ez bennunk van sajnos... :( de akkor se dobd el, amid van. ez az en velemenyem.
2011. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
79%

Válts jelszót vagy felhasználónevet, ne használd már ezt, nem kell a férjednek rábukkanni.

Legyen ez tanulság, ne is írogass már erről, ha írsz a férjedről kérdezz, de inkább lépj ki, töröld az előzményeket, és menjetek sétálni, vagy nézzetek meg egy jó filmet! Hétvégén meg kiruccanás!

2011. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Vágyak , amelyek jönnek,mennek, szerelmek melyek ideig óráig összehozhatnak két embert, mulandó dolgok ezek. A szeretet örök, mert az magasabb szintre emel.Tudni kell lemondani a kevesebbről a többért.
2011. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
4%
Én meg azt mondom, hogy egyszer élünk. Ha úgy érzed jobb lenne a 2. férfi mellett és megoldható a válás stb és úgy érzed ér neked annyit, akkor őt válaszd. Egy ember jobb esetben él 65-70 évig. 60-tól felfelé már csak éldegélsz, sőt a mai világban már 50-55-től is. Ne szalaszd el a lehetőséget, nem semmiért találkoztál vele és ismerted meg.
2011. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
8%
Nah most biztos kapom majd a sok piros kezet, de nekem ez a véleményem. De ezt jól át kell gondolnod, ha csak fellángolás akkor hagyd azt a pasit.
2011. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Találd meg a férjedben azokat az értékeket, érzelmeket újra, amiért rajongsz, amit annyira szeretsz benne!

A "több is történt" pedig felejthető, még ha szex is, bár azt gondolom nem e szavakkal írtad volna...


Abban viszont nem biztos, hogy egyetértek, hogy annyira titkolni kéne a férjed előtt, még a végén egyszer elszólod magad és akkor szarabb lesz magyarázkodni. Én nem kerülnék pont ilyen helyzetbe, viszont bármi másban a nyíltságot választom mindig. Ha netán mégis megérintene valaki, akkor megbeszélném a kedvesemmel, hogy miért történhetett ez velem. Hiszen aki erről az oldaladról illene, hogy ismerjen, az mindig a férj.

Nem mi, nem anyukád, nem a tesőd - hanem a férjed.

Ő tud rajtad segíteni.

2011. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
41%

Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba..

ha viszont nem lettél szerelmes választ az elsot ö az igaz szerelem.....

2011. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mit mondjon a férjének nagy nyíltságában? Segíts elviselnem a lelkiismeret furdalást? Fogd a kezem, hogy máskor ne tegyek ilyet? Semmit nem kell tudnia, ha volt olyan bátor, hogy kikacsintott a házasságból, akkor legyen ereje egyedül szenvedni és visszatalálni a párjához.
2011. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
36%
Nah mit megmondtam? 27? Nah hajrá nem sokára elérem a nullát:D
2011. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

19.08:

Az már az ő dolga, a legfontosabb, hogy építse le ezt a második hiábavaló kapcsolatot.

Nekem meglenne a szókincsem, mert én ismerem a saját érzelmeimet, stílusomat, és ismerem a kedvesemét is.

Hogy a kérdező mit választ, az majdnem mellékes, és az idő meghozza a számára optimális döntést: hogy hallgasson-e örökre, vagy hogy megnyíljon-e a férjének, elvégre ő ismeri.

Gyakorlatilag nem tudunk semmit a házasságáról, a férjéről, arról sem, hogy került ebbe a helyzetbe.

- van, akivel meg lehet beszélni, sőt, egyenesen elvárná a párjától, hogy megbeszéljen vele egy ilyen helyzetet.(pl az enyém)

- van olyan is, aki elől jobb elhallgatni, mert vagy megbántódna egy életre, vagy elválna mert megbocsátani már ennyit sem tudna,

- meg aztán van a fal-adja-a-másikat vonal is...


én mindenesetre örülök, hogy ha idejében sikerült jó tanácsot adnunk a legfontosabb kérdésben.

2011. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!