Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bonyolult. Lehet 2...

Nagyon bonyolult. Lehet 2 embert szeretni egyszerre?

Figyelt kérdés

Ha valaki nekem ezt a kérdést pár hónappal ezelőtt feltette volna,tarkón lövöm magam,de minimum beolvasok neki,hogy ez milyen már..


Viszont nekem elég bonyolult a helyzetem.Van "A" lány,akivel majdnem 2 évig voltam együtt.Az utolsó fél évben-vagy talán 1,megváltozott,folyamatosan flörtölt,hülyére vett hazudozott,de én még is kitartottam mellette.7 olyan esetről tudok,amikor flörtölt,olyan helyzetbe került,hogy csak rajtam múlik,hogy elhiszem-e,hogy nem csalt meg.

2 hete külön vagyok vele,azóta folyamatosan ostromol,hogy nagyon hülye volt,megbánt mindent,soha többet nem csinál ilyet.A gond az,hogy már egyszer kapott egy utolsó esélyt,de 3 hét után flörtölni kezdett,imponálni más fiúnak,amibe belebukott,vele együtt a szemembe hazudott.

Ahogy mondtam,visszaakar kapni,elvileg megváltozna,rájött,hogy nem akar elveszíteni stb.

Ez a lány 16 éves,rettenetesen szép lány.


Van egy "B" lány,ő 19 éves lesz nemsokára.Ismerem már lassan 4 éve.1 éve bukott ki az ügy,hogy ő már szeret engem régóta,csak nem mondta el.Félreértés ne legyen,tisztességes lány,én is az vagyok,nem csaltam meg a barátnőmet,ezt csak elmondta.Soha nem próbálkozott,hogy hagyjam ott a barátnőmet.Ez a lány,mindent tud rólam,az utolsó bajomat is mindig neki sírtam,sírom el.Amikor az "A" lány hülyére vett,akkor is ő tudott róla,mégsem mondta,hogy hagyjam érte ott.

Amióta nem vagyok együtt az "A" lánnyal,reménykedik,hogy talán vele leszek.Ez a lány nem olyan szép mint az előző,de azért ő is szép nagyon.

Viszont ha hosszútávra nézem,nem egy városban élünk,ő szeptembertől ismét kolis lesz.


Szerintetek,hogyan döntsek?

Lehet,így ezekből a sorokból egy kreténnek tűnik,aki 2 lány agyát húzza,de nem így van.

Én a barátnőmnek fél-1 évig tűrtem,hogy változzon,miközben tisztában vagyok azzal,hogy nem 1-2 más barátnőm lehetett volna.Mégsem csaltam meg soha.Viszont június elején elegem lett.Azóta a "B" lánnyal elég sokszor találkoztam.Úgy érzem szeretem,mert kiállt mellettem mindig,rendesen hiányzik most is.Pedig nem történt sem csók,sem pedig más.Csak szeretek vele lenni.

Viszont ha a B lánnyal kezdenék járni,úgy érezném hogy az "A" lánnyal kitoltam,nem adtam meg neki azt az esélyt ami talán a változását jelentené (bár lehet szeptemberben az iskola hatására újrakezdené a flörtölést),emellett jelenleg nem sokan állnak mellette,és így nem nagyon tehetem meg,hogy magára hagyom.Pluszban,csipetnyi bűntudatot éreznék,mert olyan lenne,mintha megcsalnám,pedig 3 hete külön vagyunk.


Szerintetek mit csináljak?Véget akarok vetni az ügynek,nem akarok 2 lányt bolondítani.Mindkettő szeret,úgy érzem én is őket.


Ha valaki valamelyik részt nem érti,kérdezzen,válaszolok rá,csak kérlek segítsetek.


18F


2011. júl. 2. 13:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hát ezt csak te tudod eldönteni. Józan ésszel valószínűleg a "B" lányt választanád, de hát a szerelmet ne párosítsuk józan ésszel:)
2011. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a B lányt választanám.Az A ha tényleg olyan szép és ilyen flörtölgetős,hidd el,nem fog változni.Nem fogsz kitolni vele.
2011. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

hát szerintem ne az legyen a döntő ok,hogy melyik mennyire szép, A lány étvert,eljátszotta a bizalmadat,nem is egyszer,bár nálam csak egyszer tehetné meg egy pasi,utána többet nem tudnék benne bízni...

Ha B lányt kedveled akkor próbáld meg vele,ha nem működik akkor ennyi,de legalább nem szalasztottad el az esélyét annak h boldog legyél...

2011. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem hagyj egy kis idot magadnak,az ido hihetetlen sokat tud segiteni! Nem kell most dontened, ha varsz egy kicsit, lecsillapodnak az esemenyek, letisztulnak korulottetek a dolgok, es tisztabban tudod latni az erzeseidet.Nagyon fontos,hogy sokat beszelgessetek a B lannyal, probald meg megismerni.Remelem, segitettem valamit.
2011. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

ma 13:38


Senki nem ismeri nálam jobban,és ez fordítva is így van.

2011. júl. 2. 13:40
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha A valaha meg is fog változni (amit kétlek, hogy mostanába lesz) biztos, hogy nem 2 hét alatt lesz.

Most csak magányos, hiányzik az állandó parter, visszakapna ugyan ezt csinálnál...ördögi kör, soha nem lenne vége. Lépj ki ebből végérvényesen!

2011. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az elsővel semiképp, az már nem szerelem...
2011. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ne azt válaszd, akivel tudsz élni, hanem azt, aki nélkül nem :)


ha valami történik veled, vagy látsz valamit, ki jut eszedbe először, hogy megoszd vele?


bár mellékesen megjegyzem, szvsz az első lány már sokszor eljátszotta a bizalmadat, na meg nagyon fiatal még.... talán változni fog, talán nem... viszont ha a 2.lányba nem vagy szerelmes, akkor inkább ne járj senkivel, várj, amig letisztulnak a gondolataid, az is lehet, hogy egy harmadik lesz a nyerő...

2011. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ugy erzem, a B lany jo baratod, akivel mindent meg tudtok beszelni. Mi a ferjemmel mindig a legjobb baratok voltunk, amiota ismerem,ezert ereztem ugy, hogy nekem o kell, ezert mentem bele a kapcsolatba. Ha ugy erzed, szamithatsz ra, szereted, mint embert, mint a baratodat, nem csak ugy mint egy lanyt,erdemes lenne megprobalni vele a kapcsolatot. De nagyon fontos, hogy ne kapkodj, nyugodj meg, adj idot magadnak.
2011. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!!Ez teljesen egyértelmű hogy kit kell választanod!Ezt szerintem neked is tudni kellene!

Mit akarsz egy olyan lánytól aki átvert nem is egyszer?Miért akarod magad meg alázni még jobban?

Lehet hogy egyszer meg fog változni de az még nagyon odébb van szerintem és én azt mondom hogy vér nem válik vízé,tehát én úgy gondolom aki ilyen fiatal korában az felnőtt korában is valamennyire megőrzi eme jó kis szokásait,legalábbis én ezt látom,persze nem mindenki,de ahhoz hogy ő megváltozzon ahhoz neked még sokat kell várnos és idegeskedned!Kérdés az!Hogy meg éri e neked rá várni miközben ott van egy sokkal rendesebb,kedvesebb lány??

Én nekem egyértelmű hogy a B-re esne a választásom!

2011. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!