Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mostanában nem foglalk...

A párom mostanában nem foglalkozott velem, bunkó volt, sokszor kértem váltózon legyen a régi, feleslegesen, most szakítottam, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Én hagytam el és mégis én sírok, várom felhívjon hülye volt és gondoljam meg! Mikor elhagytam is csak annyit kaptam, hogy keressek olyat aki boldoggá tesz és miatta ne sírjak, fel a fejjel, kitartás! Pedig tudja szeretem, de ő sose volt rá tekintettel, hogy rosszul esnek dolgok.
2011. júl. 20. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor jól tetted, hogy szakítottál. Ne várd, hogy hívjon, mert ha jól értem ő mondta ezt (amit fent írsz). Ez esetben nem is fog hívni.

Most ha fáj is, de hidd el jobb lesz így, vele hosszú távon nem lettél volna boldog!

2011. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Szarul érezted magad vele, szakítottál. Tudomásul vette, nem érdekli. Hogyan tovább? Kettőtöknek sehogy. Te is éld az életed, ő is élje a sajátját. Ennyi.
2011. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy találsz még sokkal jobbat mint ő.
2011. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne keseregj egy ilyen alak miatt! Nagyon jól tetted! Sok nő nem olyan bátor, hogy megtegye ezt a lépést, inkább tűri a bunkó stílust.Nincs értelme siránkozni, keresni a módját a békülésnek, mert találsz ennél sokkal jobb párt. Tedd rendbe a dolgot az agyadban. Ha nem foglalkozott a boldogságoddal, akkor nem is szeretett igazán!
2011. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!