Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos volt a felháborodása?...

Jogos volt a felháborodása? Vagy feleslegesen emésztem magam rajta?

Figyelt kérdés
2 napja a barátommal beültünk a sportpálya egyik üres tribünjébe(lelátójába). A focipálya velünk szemben volt, a pálya másik végében egy munkás nyírta a füvet. A barátom megcsókolt, ő pedig a pálya másik végéből elkezdett idegesen kiabálni, majd odajött hozzánk, hogy ő nem akar zavarba lenni miattunk, csináljuk máshol, tűnjünk el a pályáról! Először nem vettük túl komolyan, gondoltuk pár perc és lenyugszik. Elment tovább dolgozni. Még egyszer megcsókolt( megcsókolt! nem nyálas nyelvcsatára kell gondolni!), ismételten odajött hozzánk , rendesen ordítozott velünk, bunkónak nevezett minket, majd azt mondta , idézem "leüt minket" ha nem megyünk el. A tribün üres volt, tehát senkit nem zavarhattunk a "bunkó" viselkedésünkkel.. Szerintetek jogosan volt felháborodva? vagy feleslegesen emésztem magam ezen..?
2011. ápr. 24. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először szólt,akkor elhúztam volna ,én.
2011. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell vele foglalkozni,de a csókolozás sem a focipályára való...
2011. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kicsit zakkant volt a pasas, te viszont feleslegesen idegesíted magad ezen még mindig :)
2011. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

"a csókolozás sem a focipályára való"

Hű, erre sosem gondoltam volna =D

2011. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy "izgatolag" hatott Ra az, amit latott, tehat orulj annak, hogy szolt es nem mast tett!

TEhat rosszabbul is vegzodhetett volna.

2011. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Bunkó volt!! Ne is törödj vele!!Irigykedett!
2011. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván azt hitte, hogy enyelegni jártok oda, biztos volt már erre példa, hogy fiatalok ott éltek szerelmi életet... Én is elmentem volna az első felszólításra, de ennyi ideig semmiképp nem idegelném magam. Fogalmazhatott volna a csóka finomabban, főleg ha ti nem emeltétek fel a hangotokat, de ne rágódj rajta, tojd le.
2011. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Biztos rossz napja volt. Ne emészd magad miatta. Mi is szoktunk egymásnak csókot adni a parkba, ott sokan vannak, mégse zavar senkit. Persze nem lógunk egyfolytában egymás szájába, de néha előfordul egy-két kis csók, hiszen nemcsak otthon a négy fal között mutatom ki a szeretetem.... :) Ennyi erővel akár ülhetünk külön padra is, nem ülhetek az ölébe, nem adhatok neki egy csókot, mert ez másokat zavar?? Na ne már! :)
2011. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
bunko volt,de nagyon!!
2011. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy így gondoljátok! Azért eléggé idegesít a dolog, bár így , hogy látom miket írtok megnyugodtam :)

A csókolózás nem a focipályára való... nem is a focipályán csináltuk :)

2011. ápr. 24. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!