Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran találkoztok az...

Milyen gyakran találkoztok az unokatestvéreitekkel akik messzebb laknak tőletek? Milyen messze élnek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 21:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mindannyian kb. 50 km-es körzetben lakunk, de teljesen változó. Van, akivel hetente találkozunk, van, akit életemben talán kétszer, ha láttam.
2015. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
kb. 200 km, és más vagy másfél éve nem láttam. sajnos, nem szoros a kapcsolatunk, pedig kiskorában még sokat játszottam vele.
2016. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az én uncsijaim kb 250 km-re laknak, ahogy mamám is, meg keresztanyám, egy évben kb 1x látom őket.
2016. jan. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mindegyik 50km-en bellül lakik! Apum hugának a gyerekeivel /családjaival rendzseresen talélkozunk havonta kb..apunak a nagyobbik öcssének a gyerekeivel nem,nem vagyok kiváncsi rájuk úgy szint ők se ránd..apu kisebbik öccsének a lányával meg 2-3 havonta ha véletlenül összefutunk!
2016. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Akivel mondhatni együtt nőttem fel, vele havonta kb. (Olyan 30 km-re laknak, munka, gyerekek miatt nehéz összeegyeztetni, mert úgy intézzük, hogy a gyerekeink is találkozzanak.) De telefonon mindennap beszélünk, napi kapcsolatban vagyunk.

A többi unokatestvéremmel nem tartom ennyire a kapcsolatot, vannak, akiket évek óta nem láttam, vagy nemrég volt 2 temetés, és ott futottam össze velük.

2016. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!