Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egesz nap sirok emiatt! Mit...

Egesz nap sirok emiatt! Mit tegyek? Nagyon gaz ez?

Figyelt kérdés

Van egy majdnem egy eves kapcsolatom. Kis varosban lakunk, igy mondjuk is, hogy kicsi a vilag. Veletlenszeruen egy neten ismerkedos csaj a paromnak irt ugy csak randomra, hogy ismerkedni akar. Ez kozben szamomra kiderult, de a csaj nem tudta h az en parom. Szoval a csaj rairt, hogy ismerkedne vele. A parom kerdezte hogy honnan tudja a cimet meg hogy talalkoztak-e mar? S majd hobbyrol elkezdtek beszelgetni. S a csaj 2-szer is rakerdezett mar a paromnal, hogy van e bnoje. A parom erre termeszetesen nem valaszolt. (A csaj veletlen ot szurta ki es megmutatta nekem az emilt.)


En puhatolozva rakerdeztem a paromnal hogy nincs e vmi ujdonsag meg hogy kivel beszelget mostanaban, de termeszetesen ugyanazt hajtogatja, hogy nincs/semmi/sohasemmi...stb.stb.


Most mit tegyek?


Szerintem ez nagyon gaz.


Parom otthon van en meg 1,5 honapja kulfoldon vagyok es meg 1,5 honap vissza van.


2011. júl. 21. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Igen, elég gáz.
2011. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Szembesítsd a pasidat a problémáddal és szakíts vele.
2011. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
megmondod a csajnak hogy ő a te párod és szálljon le róla. persze normális stílusban
2011. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Vagy azért mondja a párod, hogy semmi, mert

- tényleg nincs semmi, tudja, hogy nem is lesz, nem érdekli az egész.., vagy

- valamit letagad és van esélye a lánynak nála...


Ha jól értem nem társkeresőn írt a lány, hanem közösségi portálon, "csak úgy"..


Én lehet, hogy várnék egy kicsit és inkább a lányt kérdezgetném, hogy mi van az illetővel, akire ráírt. Legalább megtudnád, hogy a párod hogyan viselkedik ilyen szituban.

De az egyenes út, az őszinteség a legjobb mindig!

A pároddal kellene ezt megbeszélni..

2011. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen miatt hülyeség sírni is meg szakítani is.Mindenki szeret flörtölni még ha van párja akkor is.Jót tesz az önbizalomnak.Nekemis van egy 2 éves kapcsolatom és néha ha úgy adódik( nem keresem )elbeszélgetek pár csajjal.Mondhatjuk hogy flörtölök de igazából csak jólesik hogy bejövök a lányoknak.Néha megkérdezik hogy van e valakim és általában én is azt mondom hogy nincs.Nem azért mert nem szeretem csak kell egy kis flört.2 év alatt más lányt még meg sem fogdostam és nem is tervezném a megcsalást.Van olyan hogy egykét csajjal el dumálgatok de nem veszem komolyan nem is emlékszem rájuk pár nap múlva.A barátodnál is előfordulhat hogy csak egy kis kacérkodás volt és nem is emlékszik kivel beszélt ezért mondta neked hogy nincs semmi .Ilyen miatt szakítani hülyeség.
2011. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vree ***** válasza:

ma 16:45 Ha jól értem a csaj normális (aránylag), ő szólt neki mikor rájött hogy foglalt férfival flörtöl.

(Egyébként is, ha a párod csalfa, nem az a megoldás hogy ledöföd akivel megcsal.)


Sajnos a részleteket nem tudom úgyhogy nehéz megmondani hogy mennyi esélye van hogy a párod figyelmetlen vagy félreérthető...


Én biztos szembesíteném vele hogy hallottam hogy a távollétemben lányokkal ismerkedik a neten, igaz vagy nem? Eléállni most nem tudsz, én a másik végletet csinálnám, írnék neki egy e-mailt és nem szólnék hozzá amíg nem ad tisztességes választ.

2011. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!