Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétségbe vagyok esve, már itt...

Kétségbe vagyok esve, már itt sírok, hogy mi lehet a baja a babának.4 hónapos volt szombaton és ma egyszerűen akár hányszor szoptatom, büfiztetésnél kijön az egész kaja amit megevett.2 naponta van széklete. Mi a baj? Már megőrülök, hogy nagy baj van.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az egész? Nem lehet, hogy csak soknak tűnik? Nem mohó? Nem tömi mostanában a kezét a szájába? Nekünk olyankor volt ez, mikor a fogai kezdtek mocorogni és mindig nyúlkált a szájában.
2011. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De tömködi, de csak evések között. Lehet, hogy jönni fog a foga?
2011. jan. 31. 13:10
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne sírj!

Kicsit ilyesztő a sok büfi, de nem feltétlen nagy baj!

Az is lehet, hogy túl eszi magát és a felesleg távozik a büfivel!

Van valami más tünet is? pl. sír, hőemelkedés??

2011. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nincs semmi tünet. Se láz, se sírás. Jó kedve van, mosolyog, dumál a maga nyelvén.
2011. jan. 31. 13:14
 5/14 A kérdező kommentje:
most minden ok nélkül el kezdett sírni :(((( Mi a baj??????
2011. jan. 31. 13:17
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak neked tunik soknak, amit bukik. Probald ki, hogy kimersz 10-20ml teat, vagy szorpot, es kiontod egy textilpelusra. Meglatod milyen nagy foltot hagy az a kis mennyiseg is.

A fiam is volt, hogy akkorat bukott, hogy nekem is nadragot kellett cserelnem. Nem volt nalunk sem semmi baj.

2011. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor tuti csak sokat eszik vagy az öklét dugja a baba a szájába, ami miatt több levegőt nyel!

Ne aggódj nem komoly, el fog múlni ez a tünet!

Én adtam egy textil pelust a baba kezébe azt rágcsálta a fogzásnál 4 hónaposan!

2011. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ha soknak tűnik, ami visszajön, akkor vidd gyerekorvoshoz. Sok virus van most, elkaphatott valamit akár, de ahhoz jobb, ha látja az orvos. Legalább megnyugtat, ha nincs baj, de kezelni is tudja, ha valóban beteg!
2011. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, a baba is nyugtalan lesz, ha erzi rajtad. Ha ennyire aggodsz, hivd fel a dokidat vagy vedonodet!! Ne sirj, biztos nincs semmi baj!!!
2011. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit és kérj tanácsot! Az a biztos!
2011. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!