Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Valakiből válhat...

Szerintetek Valakiből válhat szó szerint vadállat, ha a gyermekét nem tettem a nevére?

Figyelt kérdés
Szerintetek Valakiből válhat szó szerint vadállat, ha a gyermekét nem tettem a nevére???
2011. júl. 21. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az előtte is az volt, csak jól titkolta.
2011. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Ezért nem tudom, de igen, normális emberből is válhat vadállat. Belőlem pl. akkor, ha bántják a gyerekemet. Pedig alapvetően birkatermészetű vagyok.

Pontosan mi történt? Nem anyakönyvezték a nevére? Eléggé sérelmezhető.

2011. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha nagyon akarta és elvárta
2011. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezért nem tudom, de igen, normális emberből is válhat vadállat. Belőlem pl. akkor, ha bántják a gyerekemet. Pedig alapvetően birkatermészetű vagyok.

Pontosan mi történt? Nem anyakönyvezték a nevére? Eléggé sérelmezhető.

2011. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

válhat, bár alapból is kell, hogy legyen benne némi agresszivitás.

mi az oka, hogy nincs a gyerek az ő nevén?

2011. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy borzasztóan sérelmezi a dolgot, és úgy gondolja, hogy valami olyan dologtól fosztottad meg őt, ami neki fontos. Így igen, válhat. Belőled kiváltaná a vadállatot, ha Ő önkényesen dönthetne a gyereketek keresztnevéről? Mondjuk egy olyan nevet adna neki, ami szted nevetséges és ronda. Lehet te is vadállat módjára viselkednél. KI tudja..
2011. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Valakinek a "nevére tenni" nem lehet csak úgy egy gyereket. Ahhoz vagy házasoknak kell lennetek és a házasságkötéskor arról tettetek nyilatkozatot, hogy az ő vezetéknevét viselik majd a születendő gyerekek, vagy apasági elismerő nyilatkozatot kellett tennie a te jóváhagyásoddal.
2011. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én is attól tartok, hogy "előtte is az volt, csak" jó színészkedett.

Pontosan az történt, hogy a Baba születése után jöttem rá, hogy Ő nem jobb, mint az előző, azaz a volt férjem. Erről akartam meggyőzni magamat, de sajnos be kellett lássam, hogy igazam van. A volt férjemben sokkal jobban meg tudok bízni, ha velem valami történik. Így megbeszéltem exxel, hogy az Ő nevén lesz, de nincs semmi elvárásom.

Ennek 3 éve és párom egy utolsó szemét alak lett. Minden, ami rosszat csak el tudsz képzelni benne sajnos meg van.

A lányunk nevét fenyegetőzéssel és zsarolással akarta. Így meg nem vagyok megközelíthető.

Én mivel szeretem, így megbocsájtok Neki mindent és nem tudok szemétkedni Vele, de sajnos nem tudok megbízni sem benne.

Belőlem semmivel sem tudja kiváltani a vadállatot, pedig már mindent elkövetett és nehéz lenyelni is. Sok mindent megbocsájtani sem lehet, de bocsánatot kérni sem tud.

2011. júl. 21. 17:53
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát ne haragudj, de ha az exed nevén van a gyerek elhiszem, hogy kiborult.
2011. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Mondd neki, hogy ne fenyegetéssel és zsarolással érje el a célját, hanem támadja meg bíróságon az exférjed apaságát.

Vagy mégis hogy van az exférj nevén a gyerek, ha nem ő papíron az apja?

Aztán ha Valaki lesz hivatalosan az apa, akkor kezdhet talán valamit a gyerek nevével is. Nem tudom, kérjen jogi tanácsot.


Te meg hogy gondoltad ezt? Mit mondasz majd a gyereknek, ha felnő?

2011. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!