Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lehet szeretni valakiből 5...

Ki lehet szeretni valakiből 5 nap alatt?

Figyelt kérdés

Minden előzmény nélkül párom bejelentette, hogy nagyon szeret, de nem szerelmes és ezért befejezi a kapcsolatunk, mert szerinte így tisztességes, s azzal elment.

Mindezt úgy, hogy 1 hete még szerelmes férfiként bújt hozzám, őszintén. Rózsákat vett, megkérte a kezem pár hete, most meg ez jött rá és semmit sem értek, mert az élet minden területén egyezünk, ha baj van azt is meg tudjuk beszélni. Eddig...


2009. dec. 14. 18:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem 5 nap alatt jutott erre a következtetésre, csak eddig megpróbálta elhessegetni azt, hogy már nem szerelmes beléd. Próbálkozott, de nem ment. Sajnos van ilyen. Amit tehetsz az, hogy őszintén leülsz vele, és megkérdezed, hogy mióta érzi, hogy neki ez nem megy, és hogy miért nem merte elmondani, hiszen ebben semmi nincs. Ha elmondhatja, hogy mi is volt, biztos megkönnyebbül, és ha kicsit lazítotok a kapcsolaton, akkor lehet hogy újra beléd szeret, csak levegőt kell neki adni. ezért nem szabad rá haragudni.


31/N

2009. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

3 perc alatt is ki lehet szeretni valakibol, ha megfelelo indok van ra, de a te torteneted szerintem mas


ha elotte kerte meg a kezed meg ilyesmi, lehet hogy csak megijedt, de meg valoszinubb hogy idaig hazudott (akar keszakarva, akar ugy hogy maganak is hazudott)

2009. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

1. mióta vagytok együtt???

2. amikor az ember már kezd kiszeretni valakiből, akkor megmagyarázhatatlan módon vannak ilyen érzelmi kirohanásai. nekem is voltam, ismerőseimnek is voltak. apámnak is voltak, aztán jól átb.ta anyámat.

örülj, h megszabadultál tőle. keress valakit, aki komolyabb, és megbecsül.

2009. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Régóta tart a kapcsolatunk, nem voltak előtte jelek és mindketten teljesen őszinték vagyunk egymáshoz ( nem kell lehurrogni, valóban így van), mindketten azt valljuk, a problémákat meg kell beszélni, nem elhallgatni.

És így mondta, hogy az elmúlt napokban jött rá, nem találkoztunk pár napig és nem értette miért nem hiányzom neki. Ebből jött rá, hogy nem szerelmes és ezért akarja befejezni, mert nem érdemlem meg, hogy később emiatt esetleg megcsaljon.

2009. dec. 14. 18:19
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

hmm. sztem itt volt valami félrekacsintás. de ha az nem is, valami nőci rendesen ott van a képben. majd meglátod.


az exem karácsonykor szakított velem, mondván már nem szerelmes. erre mit csinált szilveszterkor? az új csaját pumpálta. ennyit a faszikról...

2009. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
ennyi, aki nem szereti a párját az mást szeret!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Én leírásod alapján arra gondolok, hogy van egy másik nő a képben. Nem érdemes pazarolnod ilyen emberre az idődet.
2009. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
véletlenül nem Ikrek az illető?:) velem anno ugyan ez volt, 1 héttel a szakítás előtt szerelmes e-maileket küldött, aztán rá egy hétre bejelentette , hogy szünetet akar. mikor aztán később rákérdeztem miért is csinálta ezt, akkor azt mondta , hogy magának akarta bizonygatni a dolgot de rájött, hogy nem így van.. nem értem az ilyen embereket. akkor inkább ne ne mondott volna semmit amíg nem jön tisztába a saját érzelmeivel.
2009. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ehh már bocsánat :) Én ikrek nő vagyok és sosem teszek megfontolatlan lépéseket :) A hirtelenség és a pontosság egyaránt jellemző rám, nameg a maximalizmus, de ilyet sosem tennék és ilyen érzelmi ingadozásaim sincsenek.

Szerintem egyébként lehetséges, előfordul, hogy valami nem fokozatosan múlik el, sajnos benne van a pakliban :(

2009. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ritka egy eset az exed. sztem pofátlanság ilyet csinálni, másrészt hazudik. ILyen dumát, hogy 1-2 nap alatt kiszeret a nagy semmiért valakiből...Valami sántít sajnos.
2009. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!