Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának?

Hogy mondjam el anyának?

Figyelt kérdés

Van egy srác és nagyon tetszik nekem.. és énis neki.. találkozni szeretnénk de nem akarom titokban csinálni :S

Nem tudom hogy mondjam el anyának mert egyáltalán nem szoktunk beszélgetni ilyenekről..és olyankor..olyan rossz érzésem wan .. 13/L


2011. júl. 21. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
wan ,|,,
2011. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Az már látszik h értelmesebb vagy korodbeli társaidnál, de sztem ne mond el. Majd ha már látszik h 'komolyabb'.
2011. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
akkor van és minden helyesírási hiábért bocsi :).. és mit mondjak neki hova megyek ?
2011. júl. 21. 19:01
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy itt leírtad, főleg azt hangsúlyozva, hogy nem akarsz hazudni neki, nem akarsz titokban találkozgatni. Ha rám hallgatsz, inkább azt próbáld meg elfogadtatni vele, hogy "barátkozós" és nem "járós" kapcsolatra gondolsz. Esetleg kérdezd meg, hogy elmehet-e a srác hozzátok, mert örülnél, ha ő is ismerné. Általában csökkenti az anyukák bizalmatlanságát, ha nem egy idegennel lődörög a 13 éves lányuk, és ugyanez kicsit erősíti a fiúkban is a felelősség érzetet. Ha kerek-perec megtiltja, akkor se neheztelj rá. Kislány vagy még nagyon.:-))
2011. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jólvan , rendben :)

Köszönöm szépen :))

2011. júl. 21. 19:05
 6/16 anonim válasza:
Szerintem inkabb tartsd titokban,es talalj ki valami olyat,hogy mesz ki a baratnoddel,vagy hasonlo.En is ezt csinaltam,amig nem volt a kapcsolatunk olyan komoly,hogy bemutattam anyaeknak(az en edesanyam eleg feltos tipus).Mivel,ha feltos az edesanyad lehethogy,nem fog vele kiengedni,stb...viszont ha nem ilyen a viselkedes modja ,akkor megmondhatod neki :)
2011. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De félek attól hogy valaki esetleg lát majd minket és anyum fülébe jut.. ezért IS nem szeretnék hazudni..
2011. júl. 21. 19:16
 8/16 anonim válasza:
lucának hívnak?
2011. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem..
2011. júl. 21. 21:04
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem anyukáddal ülj le, mond el neki, hogy valamiről ki szeretnéd kérni a véleményét. Úgy mond el, ahogy előjön belőled, semmit nem kell szépíteni vagy elhallgatni. Anyukád nagyon büszke lesz rá -amúgy már lehet is, ha rossz érzést kelt benned a hazugság:)- hogy ilyen lánya van! Elég nehéz évek előtt állsz, ha most ezt anyukáddal megfelelően le tudod rendezni, akkor nyert ügyed van a továbbiakat tekintve, biztonságban fogod magad érezni, nem nyomja a válladat majd mindig, hogy hazudnod kell. Bátran! Nagyon ügyes leszel! Ha anyukád negatívan fog reagálni, akkor sincs semmi gond, próbáld megérteni, hogy félt. A kiszemelt fiúnak sem érdemes hazudni, nyugodtan mond el neki, hogy anyukád hogyan állt a kérdéshez. Ha így is kellesz neki, akkor jól választottál:) Szerintem te egy klassz csaj vagy:)

2011. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!