Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy van barátom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.. lehet kicsit korai, vagy nemtudom. Anyukámmal még nemigazán szoktunk ilyen "pasis" témákról beszélgetni, meg semmilyenről ami ehez kapcsolódik! És most van egy fiú, még nem járunk, de nagyon úgy néz ki hogy fogunk, mert sokat találkozgatunk, beszélgetünk meg stb. Aztán nem tudom hogy, álljak oda elé és mondjam el neki? Vagy hogyan kellene? Eléggé szégyenlős is vagyok az ilyenekhez, és nemtudom.Vagy ne is mondjam el, hiszen lehet hogy nem is fog sokáig tartani? Ja és még annyi, hogy van anyum barátnője és ő már sejti, mert már látott minket, lehet elmondja anyunak, és akkor nem is tőlem tudja meg. Ez nagyon rossz lenne? Bocsi hogy ennyit kérdezősködök, de tényleg tanácstalan vagyok :) Írjatok véleményeket légyszi!
2011. aug. 2. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
anya,egy fiú udvarol nekem. Mit szólsz hozzá?
2011. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Anya! Van egy fiú, akivel nagyon jóban vagyok, tetszik, és lehet, hogy barátságnál több lesz köztünk.

Készülj fel egy nagyon hosszú előadásra, ha még nm beszélgettél anyukáddal fiúkról.

2011. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Te mondd el, mert úgy azt érezteted vele, h megbízol benne. ha a bnődjétől tudná meg, biztos rosszul esne neki, és nem fogadná jól.


Egyébként így: anya, képzeld, a múltkor megismerkedtem egy tök jó fej sráccal, már többször találkoztunk, és lehet, h összejövünk.

2011. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mondd el neki, biztos szeretne tudni az első barátodról. És ha nem az elejétől avatod be őt, akkor a későbbiekben is nehezebb lesz megnyílnod neki, ha alap szégyenlős vagy. De még ne szexelj.. :D
2011. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Először a fiútól kérdezd meg, hogy:"figyelj, akkor mi most járunk?"az ő válaszától függ, hogy szólj-e anyának.Ha azt mondja, hogy igen, jártok, akkor mondd meg, mert jobb, ha te szólsz neki, mint a barátnője.Csak bátran, anyu is méltányolni fogja az őszinteségedet.
2011. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, milyen anyukád van. Ha nyílt és megértő, akkor csak állj ki elé, hogy "anyu, van egy fiú, akivel járok", és nem fog történni semmi baj.

Viszont ha konzervatív, akkor jobb, ha nem szólsz a dologról, míg komolyabbá nem válik.

Én személy szerint sose avattam be ezekbe a dolgokba anyámat, nem is volt rá kíváncsi.

2011. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Tündérpor ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem vedd ezt természetesnek. Ha a fiú tényleg kedves, közvetlen, természetes, és igazán tetszik neked, akkor 14 évesen nem vagy ehhez fiatal. Ne programozd be magad arra, hogy anyukád negatívan fogadja. Ugyan miért tenné? Hiszen egykor ő is szerelmes lett egy fiúba, aki most a Te apukád. Ezzel nincsen gond. Mondd meg, hogy van egy fiú, így és így hívják, itt és itt lakik, és úgy gondolod, tetszel neki. Esetleg kérd ki a véleményét, hogy mondjuk: "Anya, szerinted ha egy fiú folyton beszélget velem, akkor tetszem neki?" Ezzel akár bevezetheted a beszélgetést, alapot adhatsz, mégsem kell feszengened. Ő az Anyukád, bármikor számíthatsz rá, ezt tudd. Szeret téged, és azért, mert te valaki mást is kezdesz megszeretni, egyáltalán nem fogja leharapni a fejed :)

2011. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Én most 16 vagyok,eddig 2 barátom volt,de egyikről sem tudott. Többnyire azért nem mondom el neki,mert anyu nem tud titkot tartani,szóval tuti elmondaná apunak ő pedig az a tipikus lányos apuka szóval...Amiről nem tud az nem fáj neki.
2011. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Fagyimama


Szerintem is a legjobb módszer, ahogy Tündérpor írta, ha kérdezel, hogy szerinte tetszel-e a fiúnak, stb. Ha látja, hogy mindent megosztasz vele, sokkal elnézőbb lesz. Egy anyának nagyon jól esik, ha a lánya beavatja ilyesmibe, hidd el nekem! :)

2011. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes a srác akkor semmi gond csak állj ki elé és mond el neki,nyugi,ezért biztos nem fogja leharapni a fejed.
2011. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!