Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatban vagy...

Komoly kapcsolatban vagy házasságban élők, szoktatok regisztrálni társkeresőkön kíváncsiságból, "poénból", vagy más okból? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Leírnátok a korotokat és a nemeteket is? Köszönöm.
2011. júl. 21. 22:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
ja 28N
2011. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem regisztrálnám újra magam, de mikor összejöttem a mostani férjemmel hónapokba telt mire töröltem magam... nem hagyta a rendszer. Kiírta, hogy ja törölve vagy de csak jöttek az ismerkedős levelek. Nem tudtam mit csinálni ezért kiírtam az adatlapomra, hogy már foglalt vagyok csak nem lehet törölni az adatlapot és kérem NE írjanak. Azóta csönd van.

24/N

2011. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Pár hónapja regisztráltam egy társkereső oldalon,kíváncsi voltam rá,hogy milyen férfiak vannak ott,és hogy hányan írnak.Egy átlagos képet tettem fel magamról,mégis 30-an írtak 2 nap alatt,megnéztem őket,aztán kitöröltem magamat.Férjnél vagyok,nem keresek senkit,elég volt 1X kipróbálni.

30/N

2011. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én igen, kb. 2-szer felmentem. Egyszer afféle bosszúból, mert a párom kiakasztott azzal, ahogy bánt velem. Keresni akartam valakit, akit magamra szabadítok majd, hogy féltékennyé tegyem a páromat. De sose bírtam megtenni, mert ehhez hülyíteni kellett volna másokat, az meg nem az én stílusom.

Másodjára én is körülnézni mentem fel, fent van-e a párom.

Leveleztem néhány alakkal, de nem volt kedvem találkozni senkivel. Őszinte is voltam, kiírtam hogy foglalt vagyok, csak kéne valaki akivel elmehetek moziba, mert a párom nem foglalkozik velem. Erre írt néhány nyálcsorgató rozzant fazon. Amikor csak a laza sablonszöveg volt fent, akkor nyomultak. A körülnézés idején azzal se foglalkoztam, milyen paramétereket adok meg, kaptam egy rahedli levelet, de rájöttem, azért mert barna hajat és zöld szemet adtam meg, fénykép nélkül.

Nem sokáig hülyültem odafent, talán 2-3 napig, aztán befejeztem az egészet. Később páromnak említettem is, hogy amikor kiakasztott, társkeresőztem. Nem örült túlzottan, merthogy ő mióta együtt vagyunk, felé se nézett ilyen oldalaknak. Megnyugtattam, hogy én még ott is mindenkinek elmondtam, hogy őt szeretem.


33N

2011. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kapcsolatom, nem is volt még. Nem igazán hiszem, hogy egy ilyen oldalon találnám meg álmaim férfiját, bár sose lehet tudni, mégis annyit hallottam ezekről az oldalakról, hogy 2-3 éve kíváncsiságból regisztráltam magam pár helyre. Érdekelt, hogy működik és egyáltalán vannak-e jó pasik is, vagy csak elkeseredett emberek próbálkoznak ezzel akiknek a való életben nem lenne esélye. És kellemeset csalódtam, elgondolásomtól eltérően sok nagyon is partiképes férfi van ezeken az oldalakon. Persze én nem kimondottan párt akartam találni, nem ezért regisztráltam így nem is ismerkedtem senkivel, de azért néha fel-fel nézek hátha esetleg megakad a szemem egy olyan férfin aki nekem való. Végülis azt akarom ezzel mondani, hogy nem mindenki keres társat, attól h regisztrál. És én pl nemhiszem, hogy törölném magam, ha lenne valakim.
2011. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Poénból (kicsit körbenézni és szórakozni a hülyéken), de még aznap töröltem magam. 27/L
2011. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Igen.


Néha fel szoktam regisztrálni társkereső oldalakra, kíváncsi vagyok az ott levőkre, hogy kik találhatók fennt. Mellesleg már 5 éve egy jól működő párkapcsolatban élek.:)


23/N

2011. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem.

Sajnos maradt regisztrációm még abból az idöböl, mikor nem ismertem a férjem. De nem lépek be, a felhasználónevemet sem tudom, meg a jelszavamat sem.

2011. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!