Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nemi erőszakból született...

Egy nemi erőszakból született gyereket hogyan lehet szeretni?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha a kicsi nem hibás semmiért.
2011. júl. 22. 16:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
75%
add örökbe és nem emlékeztet a történtekre
2011. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sehogy. Akár gonosz vagyok, akár nem, nekem egész életemben azt juttatná eszembe,ami történt.Épp ezért nem is tartanám meg.

Van, aki tudja szeretni, mert az anyai ösztönök erősebbek. Én képtelen lennék erre.


Ez történt veled?

2011. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg avval a felfogással, hogy "a gyerek csak, és kizárólag az Enyém! Az én gyermekem, és senki másé."
2011. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, nem voltam hál istennek ilyen helyzetben, és remélem nem is leszek.

Én úgy gondolom attól függetlenül szeretném, hisz az enyém, bennem cseperedik.


De viszont, mindig emlékeztetne arra borzalmas napra, pláne ha még nagyon hasonlít is az "apjára".


Nem tudom, ez nagyon nehéz kérdés, szerintem erre csak az tud választ adni, aki sajnálatos módon ilyen cipőben jár:(


23N

2011. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Sajnos.
2011. júl. 22. 16:37
 6/61 anonim ***** válasza:
79%
hányadik héten vagy?
2011. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
16:37 vagyok, nagyon sajnálom. A f@szánál fogva lógatnám fel az ilyet, és hagynám ott megdögleni, és még csak egy percig sem sajnálnám:(
2011. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
78%
A II.vh-ban amikor az oroszok végigerőszakolták a nőket, mindenféle aggályoskodás nélkül elvették a babákat az orvosok, pedig akkoriban nem volt szokás. Pont azért mert az ilyesmit ép ésszel kibírni nem nagyon lehet...
2011. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz kérdés...pont nemrég olvastam egy könyvet ami erről szól (Nagy Mihály Zoltán: A sátán fattya). Különös könyv, még sosem olvastam hozzá hasonlót de hátha segít... Arról szól, hogy egy fiatal lányt megerőszakolnak, utána mindenhogy próbál megszabadulni a magzattól, amikor kicsi utálja, de a végén ő lesz a legnagyobb támasza.
2011. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sajnálom, ami veled történt.

Ha velem ilyesmi történne, és még lehetséges, biztosan elvetetném. Vagy ha már késő, örökbe adnám. Már csak a gyerek érdekében is.

2011. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!