Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Trendi nagymama, aki halad a...

Trendi nagymama, aki halad a korral?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy a lassan 86 éves nagymamámmal sokkal többet, sokkal jobban tudok beszélgetni, viccelődni, mint a korombeli fiatalokkal. Az éveihez mérten követi a kor divatját, szereti a mai zenéket, filmeket, színészeket. Mi lehet az oka, hogy valakit ennyire érdekeljen ez az új, modern világ? A ti nagyitok is ilyen szuper?
2011. júl. 22. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Az, aki haladt a korral meghalt 2 nappal a 20. szülinapom előtt. A másik, aki még él a középkorban is maradinak számított volna. Ő azt is sajnálta, h a nászéjszakán kellett elveszteni a szüzességét, szívesen várt volna még vagy 2 évet. Ez komoly, ő maga mondta.
2011. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Adj hálát a JóIstennek érte. Az én nagyim 8 évvel ezelőtt meghalt 81 évesen, de halála előtt 2 évvel már szellemi gondjai voltak.


25/L

2011. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Hú, első, ez már durva!
2011. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Az enyém is szupernagyi...de a pasija elég rossz hatással van rá, mellette esküszöm öregszik. :(

Most volt télen, (a mama 75 éves), hogy kimentem hozzá kocsival, és mikor jöttem volna haza, tehát ki akartam állni a kapubejárótól elakadt a kocsim. A mama kint volt, integetett, majd mikor látta, hogy elakadtam nekigyürkőzött és kitolta a kocsit!! Én meg nem győztem felszedni az állam!!

2011. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Örülj neki, hogy ilyen szuper nagyid van!

Sajnos nagyon sok idős ember hiszi azt, hogy mivel elteltek az évek, akkor már be kell savanyodnia otthon, ezáltal "ellustulnak" az agytekervények, és nemhogy új információt nem fogadnak be, de a régi ismereteket is elfelejtik. (Persze most nem azokról az idősekről beszélek, akik egészségügyi okokból kerülnek hasonló helyzetbe).

Ezek szerint a te nagyid érdeklődik a napi események iránt, "halad a korral", és ezért szuper-nagyi. Örülj neki és légy rá büszke!

2011. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. Egyébként nekem sokkal több nagyszülőm van. Egy idősek otthonában dolgozom és olyanok nekem, mint a nagyszüleim. Ma pl. 75. szülinapi partira megyek (5 perc és indulok). A szülinapos néni már hetek óta vásárolja a piát, leszervezett egy énekes, meghívott mindenkit. Totál bepörgött, ma reggel még a haját is belövette a fodrásszal. De sok idős van (80 körüliek), akik internet shoppingolnak meg youtube-olnak. Hetente jár ki egy nőci, aki tanítgatja őket.

Ha "bandába verődnek" a nappaliban, akkor pedig jobb nem hallgatni, h mit beszélnek, mert belepirulok :D

2011. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyim 77 éves,és ő a család összetartó ereje. Dolgozik a kertjében,varr az unokáinak menyasszonyi vagy alkalmi ruhákat. Sokat olvas,rejtvényt fejt,két évvel ezelőtt megtanulta a számítógép kezelését.

Mindig azt mondja,hogy aki dolgozik,sokat olvas,igyekszik a világ dolgairól tájékozódni,az szellemileg is fiatal marad.

2011. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A párom nagymamája még a gyümölcsfára is felmászik, hogy megnyesse, a szomszédok nem kis rémületére :D
2011. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen. 70 éves, de 60-nak se látszik! Lehet vele szexről beszélgetni, jobban ért a divathoz, mint anyukám, túrázik, varr, gyümölcsöskertet gondoz, moziba jár...stb. Állati jófej!
2011. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagymamám nagyon jófej, úgy 5 éve még egy punk koncertre is eljött velem :D Most 75 éves amúgy. Hát mit ne mondjak, ő is elég pörgős, reggel hatkor már fent van és tesz vesz, nem lehet leállítani. Mondjuk ő nézeteit tekintve kicsit konzervatív, de érdeklődő, jókedvű, mosolygós nagyon. Érdekes, kiskoromban nem szívesen mentem hozzá, mert kicsit rendmániás (lehet, hogy nem is kicsit), mostmár nagyon szeretek menni hozzá, kevés ilyenkorúval találkozom, aki szellemileg ennyire friss lenne. Sokat olvas, nagyjából ismeri az új filmeket is (legalább is azokat, amiket a tévében adnak), nagypapámmal színházba járnak, színházbérletük, és minden nap hatalmas köröket sétálnak a belvárosban.
2011. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!