Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Légyszíves...

Most mit csináljak? Légyszíves segitséget.

Figyelt kérdés
Ugy egy hete itt volt tesóm (lány/28) és a férje (30.) + a gyereke (4.) ..és igy senki nem volt a házban (egyáltalán nem gondoltam ilyesmire..) és fekszek az ágyamon, odafekszik mellém és vigyorog..neki alapból ilyen elég durva érintése van..és igy (közben telómat nyomogattam..) elkezdi kikapni a kezemből, utánna már érzem hogy nem azt akarja hanem leszorítani az ágyhoz (tényleg nem gondoltam..nagyon régóta ismerem.. neki ez "vicces.") és ilyen nagyon erősen, durván..kicsit kilátszodott a bugyim és elkezdte húzogatni meg a mellem akarta fogdosni.. aztán nagy nehezen leszáltam az ágyról és kimentem..utánna ugy csinált mintha semmi nem történt volna.. most ő azt akarta gondolom..? vagy túlreagáltam..? mondjam valakinek..? Légyszíves értelmes válaszokat kérek..Köszönöm! :)
2011. aug. 14. 21:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
44%
a gyereke fogdosott ?? szerintem túl reagálod :D (am azt nem tudtuk meg ki akart fogdosni stb )
2011. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
80%
Mondd el a feleségének és anyukádnak! Joguk van tudni!
2011. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
pontosan tudod hogy kiről van szó 1. :) amugy 14éves vagyok.. de azt sem akarom hogy emiatt összevesszenek vagy valami.. túlreagálom?
2011. aug. 14. 22:02
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

gondolom a sógorod volt az, szerintem mindeképpen említsd meg tesódnak, vagy kérd számon sógorodat, hogy mi volt ez, és közöld vele, hogy elmondod nővérednek, de előbb vele akartad megbeszélni. és ne könyörülj, akármit is mond, mondd el tesódnak, joga van tudni hogy egy féreg a férje!

17/L

2011. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

1.Ugy egy hete itt volt tesóm (lány/28) és a férje (30.) + a gyereke (4.) ..és igy senki nem volt a házban (egyáltalán nem gondoltam ilyesmire..) ?!?!?!?!

2.odafekszik mellém: melyik?

2011. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

nem reagálod túl...

figyelj, gondolj bele, hogy most veled ezt csinálta, és bepróbálkozott... ha más lánnyal találkozik ilyen helyzetben, és nem tudja hogy felesége és gyereke van, akkor lefekszik vele... vagy bármelyik másik nővel... és akkor megcsalja a nővéredet... nem jobb megelőzni a nagyobb bajt? szerintem de...


17/L

2011. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Solarian válasza:
100%
Nem. Ha jó férjet akarsz a testvérednek, nem egy perverz pedofil disznót akkor mondd el nekik. Pofám leszakadna ilyen jutna eszembe 30 évesen, hogy a feleségem 14 éves tesóját tapizzam.
2011. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
jó.. bocs az ilyesmikért.. reméltem gondoljátok mire gondolok.. de akkor a FÉRJE feküdt mellém.. köszönöm a többit.
2011. aug. 14. 22:08
 9/17 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett belőle, tesód hogyan reagált :)
2011. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
91%
Marha nehéz volt leírni, hogy ki feküdt melléd... -.-"
2011. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!