Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkéred a párod, hogy ne...

Megkéred a párod, hogy ne menjen el és mégis elmegy bulizni!?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok féltékeny típus és megbízom páromba, ha haverjaival szervez programot nem zavar. Most azonban egy házibuliba ment, ahol ott lesz egy nő aki "szerelmes" páromban. A csaj tudja, hogy együtt vagyunk de nem zavartatja magát. Párom pedig nem olyan típus aki durván leépíti az ilyen nőket (sajnos, én ilyen vagyok és ezt se tudom megérteni, ebből is volt már konfliktusunk) Ő finoman próbálja lerázni, hogy ne bántsa meg, az mellékes hogy engem megbánt.

Szóval a lényeg, hogy megkértem hogy ne menjen el ebbe a buliba, azt mondta megbízhatok benne csak benéz, nem is lesz sokáig ott. Nem szoktam tőle sok dolgot kérni és nem is "tiltok" meg semmit. De ezt most nagyon elleneztem...ő pedig mintha meg se hallotta volna, azt mondta elmegy. És el is ment, az hogy engem is magával vigyen az eszébe se jutott. Nem lett volna hozzá kedvem, de elmentem volna miatta. Én pedig nem fogok ráparancsolni, hogy vagy én is megyek vagy te se mész sehova mert őt nem lehet szabályozni, semmire nem mentem volna vele.

Most itthon ülök és mérgelődöm, nem hiszem el hogy ennyit nem volt képes megtenni értem. Csalódtam benne.

Mit gondoltok erről?


2011. júl. 22. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem abszolút igazad van abban, hogy rosszul esett és csalódtál benne, én is így éreznék. Ha tényleg soha semmibe nem szólsz bele, akkor ezt az egyet igazán megtehette volna érted én úgy gondolom. Akármikor mehet másik száz meg ezer buliba nem igaz, hogy ezt az egyet nem tudta volna kihagyni, nem halt volna bele.
2011. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én is egyetértek ezzel, hogy kiakadtál. Nem hiszem, hogy hú de nagy kérés volt ez tőled, teljesen korrektnek látom a viselkedésedet. Fordított helyzetben a párod sem örülne ennek, hogyha Te ezt tennéd vele.
2011. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
63%
Azt, hogy még sincs meg az a feltétlen bizalom, amit az első mondatban hangoztattál. Nem tudom milyen idősek vagytok, de szerintem fiatalok és, ami nem feltétlenül arról szól, hogy az ember otthon üljön a párjával. Nálunk én is és a barátnőm is eljárunk szórakozni együtt és külön-külön is és szerintem ez így normális. Rám is "másztak" már más csajok és tudtam kezelni a helyzetet, ő is tudni fogja, csak bízz benne.
2011. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

volt hasonló esetben részem nekem is. De én nem bírtam magammal és utána mentem a kis majom lány meg ott legyeskedett körülötte aki szintén szerelmes volt a páromba, hát ezen az estén a féltékenységre fogva elhagyott. Rosszul éreztem magam, mert engem hibáztatott. Csak azt elfelejtette hogy köztük kialakult szex kapcsolat, a csaj nagyon tapadt a párom meg engedett a csábításnak.


akkor azt hittem belehalok, de kihevertem. Ma meg 5 év elteltével csak nevetek a szánalmas - én rájöttem hogy nekem csak te kellesz -próbálkozásain. Nekem ő már soha de soha többet nem kell.



Ha igazán szeretne akkor elvitt volna magával, vagy nem ment volna el.

2011. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bízom benne, de ez most rosszul esett! Én/23 Ő/26
2011. júl. 22. 21:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

De bolond vagy, mar ne haragudj, miert nem mentel el vele? A buszkeseged, a hatalmas egod visszatartott attol, hogy fogd magad es elmenj vele, raadasul lehet h tok jol erezted volna magad, flortolhettel volna mas pasikkal, ismerkedhettel volna uj emberekkel, egy jot dumcsizhattal volna regen latott arcokkal, raadasul a szemed sarkabol a pasidat es a masik not is figyelhetted volna, ehelyett bevagod a durcit, hogy csakazertsem mert ki-ha-en-nem, otthon maradsz, ragod a kefet es felesleges kerdeseket irsz ki, mert a valaszaink a parkapcsolatodon qrvara nem fognak sem javitani sem rontani!


Szep estet!

2011. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a tiltós dolog nagyon nem tetszik. Ha nekem valamit megtiltanának, úgy elmennék, hogy a nyomomat se látnák. :) Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nekem inkább az nem tetszik, hogy nem vitt magával. Ti egy pár vagytok, nem is értem, miért nem kérdezi meg, akarsz-e menni. Mi mindig megkérdezzük egymástól a párommal, hogy akar-e jönni. De persze szoktunk nemet mondani, hagy legyen ő is a saját barátaival, és én is. Ha meg akar csalni, meg fog csalni, ha nyomul rá egy csitri, ha nem. Persze, rossz érzés, az én párom se jó a lekoptatásban, de biztos vagyok benne, hogy sosem hagyná, hogy valaki rámásszon. Szerintem ha akarsz erről beszélni vele, akkor azt a részét kérdezd meg, miért nem hívott, és ne azt, hogy miért ment el. 22/L
2011. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
nem szeret igazán.bocs.
2011. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Bakker, a férfiak nem mind gépek, akiket a déli régió irányít.

A férjem egy olyan fodrászhoz jár (tényleg jól vág), aki rá van indulva. Hazajön, jó séróval és még viccesebb sztorikkal. A lány egyszer azt mondta neki, hogy ha legközelebb nősül, akkor őt vegye el :)

De striptease bárban is voltak már egy haverommal, mert nem látott még ilyet és kíváncsi volt.

Amíg elmeséli ezeket és nem kell sumákolnia, addig én is nyugodt vagyok. A határt pedig nem nekem kell kijelölnöm (azt majd a gyerekemnél teszem), hanem neki - ezért felnőtt ember.

2011. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

utolsó!


én nem értek Veled igazán egyet..ha igazán szeret vki vkit akkor nem akar neki szomorúságot,fájdalmat okozni..elmegy bulizni és tudja h a lány otthon milyen szomorú ezért..és mégis..szóval nem szereti teljes szívéből lelkéből.

2011. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!