Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van életem legrosszabb...

Ma van életem legrosszabb napja! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, 5 éve élek együtt a férjemmel, és MA van az első házassági évfordulónk! A férjem csendes, bújós, aki naponta elmondja mennyire szeret, de mint kiderült egy sunyi disznó is!! Ez az évem katasztrófálisan indult:sérv, több fogászati kisműtét, munka mellett iskola, vizsgák + háztartás. Pont a vizsgám napján jöttem rá teljesen véletlenül, hogy a férjem 1 hónapja fűzi egy kiscsaj fejét, szexkapcsolatot akar vele..ténylegesen nem találkoztak, mert a lány nem ért rá, és szerintem ő nem is gondolta komolyan, de a férjem elég kitartóan ostromolta. Kérdőre vontam, és persze jött az ilyenkor szokásos szöveggel: nem gondolta komolyan, engem szeret, hülye volt, soha többet...stb. Kifogás volt persze, hogy ÉN nem vagyok már olyan, mint a kapcsolatunk elején. Van ebben is valami, de talán már ő sem olyan! Szeretjük egymást, nem értem miért kellett ezt tennie velem! Most persze minden szavam lesi, és próbál nagyon kedves, és odaadó lenni. Megmondtam neki, hogy nem szeretném megünnepelni az évfordulónkat, mert úgy érzem nincs mit, de hogy még el is felejti!! fogalma sincs, hogy ma van! nem várok virágcsokrot, ékszereket, vacsorát, de talán egy mondatot, hogy igen, tudom, hogy ma van, és boldog évfordulót! csak ennyit!!

Ami még ennél is fájóbb, hogy már nagyon szeretnék egy babát! ezek után nem tudom, hogy merjek-e vele bevállalni egyet, hisz jelenleg minden bizalmam elszállt vele szemben! de ez a baba téma nagyon bánt! Érzem, hogy itt lenne az idő, megvan mindenünk ami kell egy gyerekvállaláshoz...

Persze minden unokatestvérem, évfolyamtársam, kolléganőm most terhes, vagy épp megszült (csak ebben a hónapban 3-n szültek, és még 4-n fognak 1 hónapon belül)..erre villámcsapásként tegnap a legjobb barátnőm, akinek se lakása, se állandó kapcsolata, kiderült hogy terhes! nagyon szeretem őt, és bárhogy dönt is mellette állok, de egyszerűen éjszaka összeomlottam! végig zokogtam az éjszakát, és ma is minden percben sírhatnékom van! Tényleg ez a legszörnyűbb nap az életemben, és fogalmam sincs lesz-e jobb, vagy mit tegyek most! :((


2011. júl. 24. 11:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarok tulakodó lenni,de nem lehet,hogy a férjed azért nem mond semmit a házzassági évfordulóval kapcsolatban,mert mondtad neki,hogy nem szeretnéd megünnepelni? Lehet azt gondolja,ezzel rontana a saját helyzetén.
2011. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Darcy01 ***** válasza:
98%

Ezzel a férfival szerintem nem vállalj egy gyereket! Egy kapcsolat, egy házasság alapja a bizalom, ha ez nincs meg, akkor semmi értelme.

Ha egy éves házasság után szexkapcsolatot akar létesíteni egy másik nővel, akkor mi lesz később?? Hogy tudnál megbízni benne ezek után?

2011. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
Gratulálok, tipikus nő vagy. Ez az állandó gyerekmánia már az agyamra megy. Minden nő barátnőmtől ezt hallgatom, hogy "úrissten most már ennek is meg annak is van gyereke, én is gyereket akarooook!" Rohadt unalmas. Egyáltalán honnan veszed hogy jó anya lennél vagy hogy egyáltalán készen állsz rá? Olvasd csak vissza amit írtál, ilyen közegbe akarsz gyereket szülni? Miért? Csak mert másnak is van?! Jééézusom...
2011. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Most mondanám, hogy hagyd el..de nem akarom.Legjobb lenne leülni beszélni vele.Nem tudom milyen lehet a párod, de ha ilyen félre kacsingatós az nem igazán jó jel.Ha idővel nem változik, vagy szétváltok, vagy megtanulod be csukni a szemed.Mert amit nem tudunk az nem is fáj.

Én gyereket ilyen lelki világgal biztos nem vállalnék, főleg nem azért mert mindenki szül körülöttem!Azért mert meg van minden körülöttetek, az is kéne, hogy veletek minden rendben legyen..

2011. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Azt mondtad nem akarod megünnepelni. Ő se. Mi a probléma? Női logika uristen..
2011. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Jól értettem hogy te azért borultál ki, mert a legjobb barátnődnek babája lesz, és neked meg nem?


kül. ilyen pasival minek gyerek, most hogy ketten vagytok, így is félre akar lépni, mi lesz ha terhes leszel? szerintem akkor csak rosszabb lesz, állandóan más nőket fog hajtani.

2011. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Így ne vállalj gyereket! Tisztázd a pároddal a kapcsolatotokat! Szerintem azért vágysz annyira egy kisbabára, mert a környezetedben sokan most szülnek és szeretnéd te is átélni ezt az érzést, de hidd el, csak a picinek lenne rossz, ha apa nélkül nőne fel, mert hát, aki 1 év házasság után már félrekacsingat, az korán sem apatípus, nem tudhatod, hogy 9 hónap múlva mi lesz veletek.

Kitartást és ne légy szomorú!

2011. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%

Egyenlőre babát semmi esetre se vállalj vele! Várj még egy-két évet, hogy hogyan alakul a kapcsolat.

A másik dolog: nem biztos, hogy meg akart csalni, lehet, hogy csak legyezgette a férfiúi híúságát a kiscsaj. Ha meg akart volna, elhiheted, meg is teszi, ha nem a kiscsajjal, akkor mással. A férfi poligám, a nő monogám gondolkodású lény.

Ezért mondom, várj még a babás dologgal, és hagyd magad kiengesztelni.

"A buta nő elűzi magától a férjét, az okos hagyja magát elcsábítani" (Dr. Fritz Kahn)

2011. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
ha a mai nappal van bajod,aludj holnapig és elmúlik...ha nem múlik el,akkor nem a nap a hibás...nálam nem hogy az kizárt dolog,hogy egy ilyen ember mellett gyereket vállaljak,hanem már rég otthagytam volna a jó büdös francba...változást akarsz? tegyél érte,mert ő nem fog megváltozni,hiába ígérgeti! fordítsd a feje tetejére az életed...válj el,keress munkát jó messze és költözz oda..az ilyenekre általában a teljes felfordulás a megoldás..27 éves vagy...vagy most teszed meg,vagy maradsz mellette,minden napod önsajnálattal telik,elkeseredésedben szülsz neki egy gyereket,majd ő úgy gondolja,hogy be kéne újítani egy csajt-legalább szexre,mert a drága feleség p*ncija már nem elég szűk...majd jön az,hogy otthagy titeket és a gyerekednek nem lesz apja és szarban lesztek,vagy te hagyod ott és idegbeteg leszel,hogy ez miért nem a gyerek előtt jutott eszedbe,mert így már róla is gondoskodni kell,neki apa kell,300szor annyi nyűg,mintha most hagynád ott és máshol találnál magad mellé egy szerető apajelöltet,aki mellett biztonságba és szerető légkörbe megszülheted a gyermekedet és együtt boldog életetek lenne..én ezen elgondolkodnék a helyedben...vedd a bátorságot és tűnj el...a barátaid-ha tényleg barátok,melletted fognak állni..a szüleid meg fogják érteni,hogy nem akarsz egy savanyúuborkaként megszáradni 40éves korodra...élj..most még van időd,később már nem lesz..te döntesz..
2011. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Életed legrosszabb napja? Állj hozzá pozitívan: ennél rosszabb már úgy sem lehet!
2011. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!