Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít ene téged ha párod...

Idegesít ene téged ha párod testvére állandóan a pároddal menne mindenhova?

Figyelt kérdés

Mit szólnál hozzá, ha pl van egy vásár, ahova el szeretnél menni venni valamit a pároddal. Ketten terveztétek. De párod tesója mindenféleképpen akar veletek menni. Nemtudtok nyugodtan beszélni, sőt megvitatni egy közös dolgot, mert a tesó, otthon az anyukának úgyis leadja a drótot (pedig már felnőtt ez az ember). Az anyuka pedig majd 100 kérdést tesz fel a fiának, csak hogy feltartsa, beszéltesse, és mindenről tudjon.

Tegyük fel hogy közös programot akarsz szervezni a pároddal. De a tesó ismét jön, mert ha nem viszed (mint valami sz*ros kölyköt) akkor megsértődik ő is meg az anyja is, és az anyuka kivágja a balhét, hogyha az egy szem félrenevelt lányát a testvér nem viszi sehova!

Történetesen a párod 28, tesója 22. Én pedig 23.

Boltig sem jutunk el hogy vegyünk valamit, mert oda is jön. Talán mostanában sűrűbben is mint régebben, azért mert nyár van, és itthon van az is.

Nem idegesítene?

Hogy még csak szalonnát sem süthetsz pároddal kettesben, sőt semmit nem csinálhatsz, mert ők folyton betoppannak vagy hívgálnak?


2011. júl. 24. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézus...én megőrülnék...azt nem kéri, hogy az ágyba is vigyétek magatokkal?:S De most komolyan...nincs saját élete?? Elég szánalmas lehet...:s Én megértem, hogy ez zavar téged, főleg, ha téged meg sem kérdeznek, hogy nem zavar-e...hát attól tuti kiakadnék.
2011. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kerítsetek fickót a csajnak
2011. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Keeper ***** válasza:

Szerintem a pároddal beszéld meg ezt. Amíg őt ez nem zavarja, addig próbáld meg te se fölvenni. Szerintem ez mondjuk elég durván sérti a privát szférátokat. Ha viszont zavarja a párod, próbáljátok 3asban az anyósoddal megbeszélni ezt. Hogy elviszitek a párod fiát szívesen, de ne lógjon mindig rajtatok. Ugyanis nagyon csúnyán elfajulhat a dolog:/

20*F

2011. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az egész család tudja, hogy sosem lesz pasija. Távol áll tőle még a gondolat is.
2011. júl. 24. 19:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle majd: "Megyünk szeretkezünk egyet, nem tartasz velünk?" :)) S kérdezz tőle ilyen hülyeségeket, hátha kapcsol...

Vagy a másik... Szerezzetek neki valami pasit. Akkor lesz ő is mivel foglalkozzon.

2011. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

19:53-as ezen jót nevettem :D

Ha ilyet mondanék neki, a kedves anyuka kizavarna a házukból!

2011. júl. 24. 19:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Hát én kikészülnék ha mindenhová követne. Én tuti megmondanám a csajnak, hogy bocs de szeretnék kettesben lenni a párommal, ha pedig még így is rajtunk lógna akkor én nem mennék! Megmondanám neki, hogy akkor menj te a kedves testvérkéddel kislányom! Ha meg megsértődik hát sértődjön! Felnőtt nő (bár nem úgy viselkedik), igazán nem kéne mindig rajtatok lógnia.

Remélem megoldódik valahogy!!!

2011. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon várom már hogy megoldódjon valahogy!

Nem lehet ezt bírni!

2011. júl. 24. 20:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Én tudod mit csinálnék? :D lehet kicsit bunkónak tűnhetne de összevínám anyut tesót párom és közölném hogy Felnőtt emberek vagyunk, nem barátok vagyunk hanem párkapcsolatban élünk, és egy párkapcsolat szóban szerepel hogy mindössze 2 ember kell hozzá. Ezért mivel nem általános iskolások vagyok akik kiszorítják a kisebbet a brancsból ezért szeretnéd hogyha csak ebbe nem szólna a kedves anyuka bele sem a kedves testvér. Amúgy is akinek van egy kis gerince az észreveszi ha fölösleges és nem kényszeríti magát másokra.
2011. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tényleg beszéljetek erről, mert ez így nagyon nem normális. Persze te is próbálj meg jóban lenni vele, de akkor sem lóghat mindig rajtatok. Oké,hogy pasija nincs,de barátnői sincsenek? Az én öcsém néha eljön velünk ide-oda, de ha hívjuk az az első kérdése, hogy jön e még valaki, mert köszöni, de gyertyát tartani nem jön. Ha meg nem hívjuk eszébe nem jutna csatlakozni hozzánk.
2011. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!