Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít ene téged ha párod...

Idegesít ene téged ha párod testvére állandóan a pároddal menne mindenhova?

Figyelt kérdés

Mit szólnál hozzá, ha pl van egy vásár, ahova el szeretnél menni venni valamit a pároddal. Ketten terveztétek. De párod tesója mindenféleképpen akar veletek menni. Nemtudtok nyugodtan beszélni, sőt megvitatni egy közös dolgot, mert a tesó, otthon az anyukának úgyis leadja a drótot (pedig már felnőtt ez az ember). Az anyuka pedig majd 100 kérdést tesz fel a fiának, csak hogy feltartsa, beszéltesse, és mindenről tudjon.

Tegyük fel hogy közös programot akarsz szervezni a pároddal. De a tesó ismét jön, mert ha nem viszed (mint valami sz*ros kölyköt) akkor megsértődik ő is meg az anyja is, és az anyuka kivágja a balhét, hogyha az egy szem félrenevelt lányát a testvér nem viszi sehova!

Történetesen a párod 28, tesója 22. Én pedig 23.

Boltig sem jutunk el hogy vegyünk valamit, mert oda is jön. Talán mostanában sűrűbben is mint régebben, azért mert nyár van, és itthon van az is.

Nem idegesítene?

Hogy még csak szalonnát sem süthetsz pároddal kettesben, sőt semmit nem csinálhatsz, mert ők folyton betoppannak vagy hívgálnak?


2011. júl. 24. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jaj az exem huga is ezt csinálta, baromi idegesítő volt. jött velünk vásárolni, kirándulni, strandra, bulizni, pizzázni, mindenhova. Aztán még az is kiderült, hogy utál engem és midnenféléket pletykált meg hazudozott a hátam mögött. Jajj, szerencsétlen kis ribi volt, örülök, hogy megszabadultam tőlük. Le kell valahogy rázni. Csak elég zűrös, ha a pasidat nem zavarja, hogy jön( az én exemet nem zavarta). Olyan is volt, hogy meghivatta magát a csaj az én egyik rokonom lagzijába, így utolsó nap. Én nem akartam, hogy jöjjön, mondtam, hogy a menük ki vannak számolva meg minden, meg hülyén is jött ki, hogy jön a pasimmal még egy csaj, de csak kihisztizék, hogy jöhessen. Kicsit furán néztek rá a rokonok, hogy na ez meg mit keres itt?
2011. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sajnos ennek a csajnak barátnői sincsenek.

Bár lennének.

Ilyen kis anyámasszony katonája. Persze ha otthon van a mami, akkor ülnek együtt és imátkoznak, de ha az meg dolgozik, akkor nem lehet őt egyedül hagyni pfffej

2011. júl. 24. 21:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát erről én tudnék mesélni....csak mi már házasok vagyunk,és a hugi is,csak a férje sokat dolgozik...Egy időben férjemnek fel sem tűnt....velünk a lányommal nemis járt sehová sem,hanem a hugával....egyszer megkérdezték tőle,hogy mikor váltunk el,hogy új asszonya van?!Akkor kapcsolt és azóta lerázza a drágát...igazi kolonc...!:)Ráadásul direkt csinálta,mert utál engem..szerintem ez már beteges.....féltékeny,akár ki is lenne a bátyjával....a lényeg,hogy amíg párod nem kapcsol,nem tudsz mit csinálni,mert akárhogy szólsz,szarul jössz ki úgyis belőle....
2011. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Fuhhh a te sztorid is elég durva!
2011. júl. 25. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!