Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy megtetsze...

Volt már olyan, hogy megtetszett nektek egy nős férfi?

Figyelt kérdés
Nem kell rosszra gondolni, de mivel nincs barátom nyitott szemmel járok. Pont ma volt egy eset mikor megtetszett nekem sorban állás közben egy pasi. Nagyon nagyon jól nézett ki mint arcra, mint testalkatra. Erre mikor pakolja ki a cuccokat, meglátom az ujján a karikagyűrűt...Egy kicsit csalódott lettem :D Nem mintha leszólítottam volna vagy valami, de olyan fura érzésem lett....
2011. aug. 22. 16:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen és még lesz is! :)
2011. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokszor megakad a szemem helyes 30-35 éves dögös apukákon, és kicsit keserű lesz tőle a szám íze, de ennyi, és megyek is tovább :)
2011. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de akkor már nem élt együtt az ex nejével :).
2011. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%
...mind arcra, mind testalkatra... ezt így írjuk helyesen. Tanuld meg, hogy a vonzó férfi mindig foglalt, ha mégsem az, akkor is elfoglalják mielőtt hozzáérnél, hiába te láttad meg először.
2011. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azzal semmi gond nincs ha tetszik, de ne legyen az, hogy esetleg miattad válnak el. Lehet, hogy te is tetszel neki, csak mivel hűséget fogadott nem fog veled kikezdeni.


Amúgy meg házasságkötésnél nem vakságot fogad az ember. :)


Szóval nyugi, lesz még ilyen, de arra tényleg figyelj, hogy ha bepróbálkozna ne hagyd magad. A tisztességed szerintem többet ér, mint egy futó kaland, vagy egy család "szétrobbantása".


19L

2011. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy volt ilyen, lesz is még jó sokszor. Általában mindig az ilyeneket szúrom ki.
2011. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen, biztos nem utoljára fordul ilyen elő, főleg ahogy egyre inkább öregszem, és mivel az idősebb pasik tetszenek, lesz még ilyen eset :)
2011. aug. 22. 16:36
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Hogyne. Az egyik volt főnököm nagyon ott volt, de nős volt. Így az asztal mögül legeltettem a szememet - legalább ezért megérte bemenni dolgozni minden reggel :)
2011. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy kijavítottál. Ha nem teszed meg, minden bizonnyal érthetetlen lett volna a kérdés....
2011. aug. 22. 16:38
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is az idősebbeket szeretem, épp ezért akad meg nekem is nős férfin a szemem, de hát azért csak nem járkálhatok csukott szemmel :D
2011. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!