Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan bűntudatom van, de...

Olyan bűntudatom van, de lehet, hogy csak felfújom a dolgokat vagy nem? Írjatok minél többen

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, van egy barátom imádom a fiút és ő is engem.

Megbeszéltük h 2 év után jó lenne együtt tölteni egy teljes hetet


Megkérdeztem anyut h most akkor mit akar h itthon legyünk 3 napot és utána menjek, vagy inkább menjek 1,5 hétre. Ő az utóbbit választotta.


Mégis olyan bűntudatom van, hogy itt hagyom ennyi időre.


2011. júl. 25. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felfújod a dolgokat.
2011. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy szoktam érezni... pedig anyukám nincs egyedül, itt van tesóm meg apukám is, de a családi hangulat... egyenlő a 0-val kb, és szinte csak velem szokott beszélgetni. De ne legyen bűntudatod, neki az a legfontosabb, hogy te boldog legyél.
2011. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ő elvan az új párjával, de a hangulat is elég sokszor nyomtt.. Sok még a vita sajnos :(


Igazából a barátoméknál jobban érzem magam, de anyut meg nagyon szeretem

2011. júl. 25. 17:39
 4/11 anonim ***** válasza:
ha elmész hosszabb időre akkor is tudtok telefonon beszélni nem hagyod magára. Ha hazamész vigyél neki vmi ajándékot, annak mindig örülnek :)
2011. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, ideje leszakadni...mások ilyenkor már az összeköltözést tervezik, úgyhogy másfél hét távollétből igazán ne csinálj ügyet!
2011. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, nem 14 és nem 1,5 évre mész, hanem 1,5 hétre.

Nem ülhetsz anyukád szoknyája mellett felnőttként évekig, előbb-utóbb saját családod lesz.

2011. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz.
2011. júl. 25. 18:00
 8/11 anonim ***** válasza:
anyukád választotta ezt,ha akkora szüksége lenne rád,akkor azt álasztja,hogy legyetek nálatok pár napot.
2011. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Saját maga mondta hogy menj 1,5 hétre a barátoddal. Nyílván ö is látja hogy filózol az egészen, és ö el is "enged" téged, szerintem inkább te nem tudod öt.
2011. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Magatehetetlen? Etetni és mosdatni kell?
2011. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!