Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért/mitől lesz vonzóbb egy...

Miért/mitől lesz vonzóbb egy olyan férfi akinek van barátnője?

Figyelt kérdés

Többször is előfordult már, hogy voltak férfiak akik nem érdekeltek, de mikor barátnőjük lett, akkor onnantól kezdve valami megtetszett bennük. (Nem kezdtem ki velük, nem vagy r*bi, csak valamiért jobban néztek ki utána)


Meg úgy általánosságban, nem tudom mi van velem, hogy mostanában úton-útfélen megtetszik valaki. Azelőtt nagyon válogatós voltam, most meg csak az jár a fejemben, hogy "Ő is jól néz ki" "őt is elfogadnám" Ez mitől lehet? Más is volt már így?


2011. júl. 25. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnő az önbizalmuk és minden nőben van rivalizálás, szóval a magadénak akarod tudni,de mégsem.

Ezért van ez, teljesen természetes, nyugi :)

2011. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aki vmiben megleli a boldogságot az kiszokott vmennyire szépülni, sokáig nem hittem el de volt velem is néhányszor.

Ha szereztem egy olyat ami már kellett régóta, akk a tükörbe nézve elégedettnek láttam magam.

19/F

2011. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valahol volt erről egy cikk. Attól, hogy látod, hogy másnak is kell, jobban kell neked is.
2011. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon egyszerű: Onnantól hogy tudod, hogy más nőnek megfelelő, (vagyis boldoggá tudja tenni) onnantól tudatalatt te is tudod hogy ez a pasi tudhat valamit, különben a másik nő nem lenne vele
2011. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a nehezen elérhető és az elérhetetlen jobban megmozgatja a fantáziádat.
2011. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg az is igaz, hogy sok pasi jobban néz ki, miután komolyabb barátnője lesz. Az én párom ezerszer jobban öltözik, mióta velem van. Ő nem nagyon értett ehez, vásárolni, nézelődni se szeret, meg nem is volt kivel menjen(az anyjával?)

Mióta együtt vagyunk, sokat járunk vásárolgatni, nézelődni, ha megtetszik valami megvesszük. Nagyon jól néz ki. Abban is segítettem neki, hogy milyen legyen a haja, sűrűbben borotválkozik, tényleg sokkal de sokkal jobb pasi mióta együtt vagyunk.

2011. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sose tetszett valaki azért mert van barátnője. Ha előtte is tetszett akkor persze mikor összejött valakivel tovább tetszett nekem, de akire rá se bírtam nézni nem lett vonzóbb mert csámborog mellette egy női lény.
2011. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"A sz*r finom. Elvégre sok milliárd légy nem tévedhet" alapon minél több nő vesz körbe egy férfit annál vonzóbb más nők számára is.
2021. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!