Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Miért vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért vonzóbb számotokra akkor egy férfi ha van barátnője?

Figyelt kérdés
Szóval amíg volt/van barátnőm, addig mindig megtaláltok, kerestek. Ha meg nincs, körülbelül kerültök. Tudtok róla? Vagy ez ilyen tudatalatti ősi ösztön? Harc a domináns férfiakért?
2011. szept. 6. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
egoista barom..-.-"
2011. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Egyrészről igen, azért vagy vonzóbb, mert másnak már kellettél. De arra is gondolj, hogy te milyen vagy, ha van valakid és milyen vagy, ha nincs. Ha frusztrált vagy, szexhiányos, és idegbeteg, akkor persze, hogy nem tudsz vonzó lenni egy nő számára sem...
2011. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Én soha nem kerestelek és eztán se foglak.
2011. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Sose tudnék olyanra ráhajtani akinek van barátnője. Tisztelem annyira nőtársaimat, hogy nem b@szok ki velük így. Szerintem aljas, ocsmány dolog.
2011. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, nekem nem vonzóbbak. Megtudtam egy nekem nagyon tetsző férfitől hogy párkapcsolata van, teljesen lelankadtam :(
2011. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Én is tisztelem annyira a többi nőt,hogy eszem ágában sincs foglalt pasival kikezdeni!!!
2011. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy cselekménye is van a dolognak, hanem csak egyszerűen vonzóbbnak érzitek. :) Azért örülök, hogy ilyen válaszokat kaptam, bár ez nem zárja ki azt a lehetőséget, hogy tudatalatti a dolog. :)
2011. szept. 6. 13:58
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Ez a tisztelem annyira a nőtársaimat dolog...ez szép lányok, meg minden, de...engem már annyiszor bántottak ezek a nőtársak, csak mert nem engedhettem meg magamnak új ruhákat minden héten/hónapban és mert valamiért a fiúk az én társaságomat keresték, mert nem egyből arra gondoltam, mint a többi, h: atyaég, biztos járni akar velem...satöbbi. Neem, nekem már túl sokszor tettek keresztbe ahhoz, h baromira ne érdekeljen, mennyire bántom meg a lányt, sajnos ezt kell mondjam.


Kérdező: nem feltétlenül vonzóbb, de ahogy azt már leírta valaki: ha egy boldog párkapcsolatban élsz, akkor ez látszik rajtad, boldog vagy, kiegyensúlyozott...ki nem szeretne egy boldog ember közelében lenni?? A másik: ha látják, h másnak is kellesz, az is afféle pluszpont. Akkor már tudhat valamit-mondhatják. Nekem tetszik sok szingli pasi is, de nem tagadom, egy társaságon belül ha vannak szingli pasik és vannak úgymond "foglaltak", akkor legtöbbször tényleg jobban vonzódom ahhoz, aki kapcsolatban van. És ennek baromira nem örülök, valamiért olyan kell nekem, akit tudat alatt tudom, h nem igazán kaphatok meg. Talán mert szeretem a függetlenségemet. Ezzel szemben viszont magát a kapcsolatot szeretném, nem feltétlenül a pasit, hanem azt, h látom, h jé ott egy pár, és az a lány milyen boldognak tűnik, akkor ezt ki ne irigyelné meg? Ki nem gondolkodna el azon, h akkor milyen lehet a fiúval? SOHA nem fajult ez a dolog tettlegességig, tehát soha nem csalták meg velem a barátnőjüket, arról pedig nem feltétlenül tehettem, h tetszettem nekik.


De mindezektől függetlenül ha a srác normális, laza és van humora, akkor nem érdekel, h szingli, ugyanúgy adok neki esélyt.

2011. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Smartguy86 ***** válasza:
100%

14:17 - Azt se felejtsük el, hogy hiába van szó egymás tiszteletéről, meg hogy nem tennétek keresztbe másnak, egy kapcsolat akkor is kettőn áll. Olyan nincs, hogy valaki csak azért lép félre, mert egy másik ember ráindult. Ott a kapcsolattal bajok vannak, és biztos vagyok benne, hogy pusztán a kíváncsiság nem hajt át senkit egy bizonytalan helyzetbe. Mindig valaminek a hiánya az, ami okozza a megcsalást.


Ezt jó lenne, ha azok is felfognák, akik a megcsalatásukat követően apácazárdai magaslatokba vonulnak és szidják a férfi/női társadalmat, hogy milyen szemét mind...

2011. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom őket vonzóbbnak, de ha valaki igen, az szerintem azért van, mert a szerelem endorfinokat szabadít fel, így boldogabb leszel tőle, és mindenki szívesebben járna egy mosolygós, vidám emberrel. A kisugárzás fontos része.

16/L

2011. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!