Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnők! Ti mikor veszekedtek...

Barátnők! Ti mikor veszekedtek valamin akkor szoktatok olyat mondani egymásnak, hogy utáljátok egymást? Szerintetek az igaz, hogy azzal veszekszünk akit szeretünk?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
sztem gyerekes azt mondani a másiknak hogy utállak,ilyet egy gyerek mond.
2011. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Veszekedni nem szoktunk, csak vitatkozni. És amikor elhangzik az a szó, hogy "utállak", az általában még csak a vita közelében sincs, csak egy átlagos hétköznapi reakció valamire, de nem komolyan gondoljuk, nem is olyan hangsúllyal mondjuk.

És szerintem irgalmatlan nagy hülyeség, hogy azzal veszekszel, akit szeretsz. :)

2011. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz. Én imádok veszekedni, sajnos a párom kevésbé. De reméljük belejön. Idegenekkel meg fölösleges veszekedni, tudod: "Ne veszekedj idiótákkal, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal".
2011. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi a legjobb barátnőmmel az "utállak"-szót csak is viccből mondjuk és el nevetjük a dolgot!! Már 3éve nagyon jóban vagyunk, és eddig max 2x vesztünk össze. Hát nem igaz, mert én elég sok személlyel veszekedtem már akit nem szeretek... úgyhogy az nem igaz. Jah és a legjobb barátnőkkel is megesik, hogy össze vesznek, vagyis össze kapnak, mert nem bírják ki sokáig, hogy ne szóljonak egymáshoz :) 18L
2011. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem szoktunk veszekedni, max vitatkozni. Az ,,utállak,,szót meg csak hülyeségből használjuk :D 18/L
2011. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk veszekedni, de vitatkozni is nagyon ritkán, ilyen jó barátnőm eddig még nem volt. Viccből mi is szoktuk mondani.
2011. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem szoktam ilyet mondani. és azzal veszekszem aki okot ad rá, idegesít, stb :D
2011. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
csak viccből :D
2011. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!