Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utáljátok az anyóst?

Utáljátok az anyóst?

Figyelt kérdés

Utáljátok vagy nem kedvelitek... azért nem ugyanaz. Kíváncsi lennék hogy ti milyen viszonyban vagytok az anyósotokkal?


Én lány vagyok és nagyon nem kedvelem, de nem utálom, csak inkább jobb ha nem találkozok vele mert felidegesítene a képmutató viselkedése. Nekem bőven elég hogyha havonta pár alkalommal látom rövidebb időre...


2010. dec. 10. 16:44
1 2
 1/18 anonim válasza:

nekem teljesen jó fej az anyósom, szeretem

barátnőm egész családja normális

a barátnőm meg tökéletes=D

2010. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én utálom. nem akarok vele egy szobában maradni, mert tutira megfojtanám...
2010. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
én imádom, butikba dolgozik és csomó szexi cuccot kapok mindig:D és humoros, jófej. Nem mindig igaz a szörnyű anyósról szóló több 100 vicc
2010. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
EGy butikban dolgozó anyóst én is elfogadnék :D
2010. dec. 10. 16:58
 5/18 anonim válasza:

nekem most éppen nincs anyós mivel nincs pasim, de volt már akit bírtam, illetve hát akivel nem sokat beszéltünk de akor kedves volt meg nem avatkozott a dolgunkba.

viszont volt olyan is aki mindenbe beleszólt, mindenért kritizált, és mindent ő akart megmondani hogy a kapcsolatba mit hogy csináljunk, stb, engem már a legkisebb dologért úgy lehordott ahogy még a saját anyám sem, a fiáról meg semmit nem hitt el ha mondtam h az miket hazudott meg hogy megsértett..

2010. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem! Imádom! Nagyon jófej! Ó a második anyukám.
2010. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem az anyósom. Örök hálával tartozom neki, amiért ő kiállt mellettem és a babám mellett a saját anyámmal ellentétben. Persze őt is nagyon szeretem.


Nagyon szerencsés vagyok, hogy Ő jutott nekem (:

2010. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az anyósom:) 6 éve ismerem, eddig nem volt semmi gondom vele:)
2010. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utálom! Alapból egy ellenszenves,beképzelt magának való nő. Folyton áskálódott ellenem, soha nem volt jó amit csináltam. De szerencsére már elváltam a férjemtől.
2010. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azt viszont nem art tudni, hogy a fiu gyermek altalaban az Edesanyjara fog hasonlitani!

Tehat erre keszulj fel. En pl. elfogadtam az Anyosomat, mivel a paromnak az Edesanyja, s igy elkezdtem szeretettel kozeledni hozza, amikor kritizalt, akkor azt szinten ugy fogadtam el, hogy nem ereztem haragot, mivel tiszteltem a korat, es azt, hogy a parom Edesanyja.

2010. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!