Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Be szeretném mutatni családomn...

Be szeretném mutatni családomnak a fiumat, de picit parázok, én vok a legkevésbé szép a családban. Csalódni fog a fium?

Figyelt kérdés
Légyszi ne nézzetek le e miatt, de tényleg parázok hogy mit fog szólni hogy épp a legkevésbé vonzó lányt fogta ki... 3 hugom van még, mind szebbek, alacsony is vagyok, meg arcra is kevésbé vonzó. De nem vok ronda, de nem is túl szép (más emberek is a hugaimat szokták dícsérni, engem nem). Megszoktam már ezt, de most ujra elkezdett bántani a dolog :S. Emigy élem az életem, szóval nem fogok ujra depibe esni a külsőm miatt, csak félek attól, hogy a fium mit fog gondolni ha meglátja a hugaimat. Miért nem vagyok én is olyan, mint ők-talán ezt.
2011. júl. 31. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszenél a barátodnak, nem lenne együtt Veled. Nyugodj meg, semmi okod nincs a "parázásra"! :)
2011. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan mondás, hogy a "legjobb nőt is unja valaki..."

Butaság ezen görcsölnöd; a pasid téged választott, tehát téged tart szépnek, és vonzónak. Miközben a világban szaladgál még több millió nő, akik nem csak nálad, hanem a húgaidnál is szebbek...

Ha ezen múlna, akkor csak a szépségkirálynők élnének boldog párkapcsolatban, és kb. ki is halt volna rég az emberiség.:-))

2011. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is igy voltam,csak én a barátnőmtől féltettem.

De a barátom szerint lökött,úgyhogy nem para.

Lehet a hugaidban talál vmi hibát a barátod,de ha meg nem akkor is hidd el téged fog szeretni ugyanugy mint eddig,és örülni fog h bemutatod a családnak

2011. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért a családtagjaidon kívül is látott már más szép nőket, mégis te kellettél neki. Most az nem tök mindegy, hogy a tesóid szebbek mint te? Nem hinném, hogy az volt a feltett szándéka, hogy abból az "alomból" válasszon magának barátnőt, úgyhogy nem az fogja érdekelni, hogy a családból a legkevésbé szépet "fogta ki".
2011. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is a barátnőimtől féltem, nem tudom, hogy fogtam ki őket, de mind gyönyörű én meg átlagos vagyok (súlyfelesleggel).

De nem volt miért féljek, a barátomnak én vagyok legszebb és kész:)

Max a helyesírásod miatt kéne félj...

2011. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, most megnyugodtam egy kicsit :). Utolsó, mi a baj a helyesírásommal? A szórövidítések, meg hogy hosszú ú helyett rövidet használok? Laptopról írkálok, és néha lusta vagyok keresgélni a hosszú betűket, itt más a tasztatúra elrendezése mint a desktopon amin eddig dolgoztam. Lusta vagyok javítgani :). Bocsi.
2011. júl. 31. 14:25
 7/9 A kérdező kommentje:
'javítgatni'
2011. júl. 31. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom az, hogy azt írod "vok", ami elég igénytelen, és dedós.
2011. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Áhh, ez csak sima lustaság nálam :). Leegyszerűsítem az életet :)
2011. júl. 31. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!